Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Вікна KBE

Німецька марка КБЕ - лідер світового ринку виробників і постачальників високотехнологічного пластикового профілю для віконних і дверних систем. Один з найкращих продуктів сучасного будівельного ринку , марка КБЕ , по праву може пишатися історією свого розвитку , яка почалася в 1980 році в Берліні. Будучи піонером в області високопродуктивної екструзії , КБЕ в найкоротші терміни зайняла лідируючу позицію на ринку ПВХ- профілю як у Німеччині , так і в усій Європі. 

Вікна з профілю "КБЕ Класика" значно перевершують старі дерев'яні вікна по всіх основних характеристиках :Забезпечують підвищений рівень теплоізоляції , що дозволить Вам зберегти будинку теплу і комфортну атмосферу , позбутися від протягів , а також значно заощадити на опаленні , відмовившись від додаткових обігрівачів. Забезпечують високий рівень звукоізоляції , що особливо цінують жителі великих міст. Перешкоджають проникненню пилу. Ви відразу відчуєте , як легко дихається в приміщенні , в якому встановлені вікна "КБЕ Класика" !Не містять свинцю ! Профіль " КБЕ Класика" виготовлений за унікальною рецептурою greenline без свинцю. Практичність - перш за все !Для українського клімату вікна з профілю "КБЕ Класика" - універсальний і економічний варіант при будівництві нових будівель і реконструкції вже існуючих . Система підходить для житлових приміщень , а також рекомендована для дитячих і медичних установ . Практичність "КБЕ Класика" не залишає сумнівів:Профіль не змінює своїх характеристик на сонці , не жовтіє , не деформується і має приємний блиск і шовковисту поверхню.Профіль не розбухає від вологи , не розсихається , не вимагає фарбування , легко миється. Термін служби ПВХ- конструкцій з профілю "КБЕ Класика" - більше 40 років.

Профільна система КБЕ БалансПрекрасне доповнення до системи КБЕ Оптіма - нова система для об'єктного будівництва , що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень та організації оптимального виробництва . Правильний вибір для тих , хто прийняв рішення працювати тільки з системами 70 мм трьохкамерний  профіль на базі 390 / 395 ( КВЕ Оптіма )монтажна глибина 70 мм максимальна ширина склопакета до 42 мм ( з розширювачем фальца - до 58 мм)підвищені теплоізоляційні властивості ( на 18 % вище в порівнянні з 3 - камерними профільними системами )підвищена звукоізоляція вікна ( близько 45 дБ зі склопакетом 36 мм)поліпшені можливості для встановлення протизламної фурнітури , глибина паза фурнітури - 13 ммоптимальний баланс ціни і якостіекологічний склад пластику ( рецептура " greenline " )

KBE Classic 3 кам (60мм)

KBE Balance 3 кам (70мм)

KBE Optima 5кам

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk