Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Москитні сітки

Москітні сітки представляють собою конструкцію, яка складається із алюмінієвої рамки білого або коричневого кольору, а також сітки сірого кольору, яка міцно натягнута на алюмінієвий каркас. Рамка вкрита порошковою полімерною фарбою, яка не піддається корозії, вологостійка, витримує температурні та хімічні дії.

Ми пропонуємо сітки таких видів:

  • рамочні
  • ролетні
  • дверні

 

Рамочні (стаціонарні москітні сітки) встановлюються в системі вікна за допомогою кронштейнів. Використання таких москітних сіток дуже зручне, оскільки вони не потребують спеціального догляду та на зиму дуже легко знімаються . Рамочні сітки – найпопулярніші та  найдешевші .

Ролетні москітні сітки - це більш дорожчий тип сітки. Він легко скручується та ховається в короб, накручуючись на вал при підйомі та розпускається при опусканні, але ефект від неї такий же, як і від рамочної. Це проста, максимально надійна ролетна конструкція. Полотно сітки змотується в тонкий алюмінієвий короб, піднімаючись та опускаючись по направляючих методом пружинного механізму розміщеного всередині вала.

Дверні москітні сітки використовуються, наприклад, на балконні двері. Для того, щоб сітка не прогиналась, системою передбачене встановлення додаткової алюмінієвої перемички, а також деякої фурнітури (навісні петлі, магнітні защібки).

Переваги

Вони не шкодять здоров'ю, не допускають в помешкання жодних комах, пуху, не дозволять домашнім улюбленцям вислизнути крізь відчинене вікно, стримують пил, перетяг і прослужать вам досить довгий термін (декілька років при правильній експлуатації, навіть, якщо не знімати їх взимку).

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk