Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Ролетна москітна сітка

Ролетна (рулонна) москітна сітка встановлюється стаціонарно зовні вікна на віконну раму, або на дверний профіль. Москітне полотно згортається в алюмінієвий короб, що знаходиться вгорі конструкції.

Сітка витягується з короба, спускаючись по вертикальних направляючих, фіксується в кінцевому положенні за допомогою спеціальних елементів кріплення. Щіткові ущільнювачі, встановлені в направляючих конструкції, забезпечують надійну ізоляцію, а міцний алюмінієвий короб захищає москітне полотно і рулонний механізм від негоди. Ролетні сітки дуже зручні у використанні і не вимагають місця для зберігання в зимовий період.

Максимальні розміри конструкції 2000*2300мм (ширина мінімум 450мм). Існують, також, більш дорожчі механізми рулонних антимоскітних сіток до 2500мм. Вони рухаються по направляючих не тільки вертикально, а й горизонтально.

В компект до рулонної антимоскітної сітки не входить гальмівний механізм (пружина зворотньої дії), але ми рекомендуємо додатково замовити його. Дія гальмівного механізму направлена на те, щоб не давати нижній планці рулонної сітки вдаряти об короб зі всієї сили і на повній швидкості (якщо Ви не притримали її чи не встигли притримати), а повільно змотуватись в короб і не руйнувати його. 

Змонтувати сітку ролетного типу можна й самостійно зекономивши гроші. Головне врахувати усі можливі нюанси, які можуть виникнути у місці встановлення.

Слід пам'ятати, що антимоскітна сітка не є окрасою інтер'єру, а є тільки захисним елементом Вашої оселі! 

Також ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА МОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ЛЮДИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ, НАПРАВЛЯЮЧИХ!!!

Переваги:

  • Сучасний дизайн 
  • Практично не потребує технічного обслуговування 
  • Не затримує обмін повітря 
  • Не потребує місця для зберігання - не знімається з вікна 
  • Довговічна і зручна в експлуатації 

Кольори:

Існують два базових кольори алюмінієвого профілю: білий і темно-коричневий. Також можливе фарбування у будь-який колір ("під дерево" тощо).

Догляд:

Догляд за москітною сіткою простий - її досить протерти вологою ганчіркою, чи мильним розчином не застосовуючи додаткових миючих засобів чи хімічних засобів.Така сітка встановлюється як у віконний отвір, так і на нього .У піднятому стані сітка знаходиться в дуже маленькій касеті, яка встановлена на віконній перемичці. Можна дуже легко в будь-який момент згорнути сітку для того, щоб помити вікна або прибрати її на зиму. Відмінно підходить для одностулкових, двостулкових дверей.

Ролетні сітки виготовляються із зносостійкого погодо- і вітростійкого скловолоконного полотна з вузькими комірками, яке затримує комах, тополиний пух, і при цьому не заважає циркуляції повітря. Воно може бути білого, сірого і чорного кольорів.

 Замикання здійснюється за допомогою магнітних стрічок.

Сучасний дизайн сіток забезпечується красивою фурнітурою, алюмінієвими направляючими. Всі елементи легкі в догляді, погодостійкі і не вимагають техобслуговування.

Ролетну сітку вам не доведеться знімати взимку, шукати їй місце для зберігання - її досить буде просто згорнути одним рухом руки.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk