Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Як засклити балкон?

Питання, як засклити балкон, рано чи пізно доводиться вирішувати всім, хто, так чи інакше, замислюється про раціональне використання цього простору. Відокремити це приміщення від вулиці і зробити його повноцінною частиною квартири можна по- різному - кожна з технологій, що використовуються для такої мети, має свої переваги, недоліки та особливості. Саме про них піде мова в цій статті, в якій ми детально вивчимо всі способи і технології, за допомогою яких можна якісно засклити балкон.

Як засклити балкон: металопластикові конструкції

Серед усіх варіантів скління балкона це найпоширеніший спосіб. Причин для цього декілька - доступна вартість і хороший результат, який обумовлений низькою теплопровідністю і високою шумоізоляцією пластикових вікон.

Вдаючись до такого способу вирішення питання скління балкона своїми руками, можна піти двома шляхами:

1. замовити виготовлення, збірку і установку всіх елементів конструкції на спеціалізованому підприємстві;

2. купити готові вікна і виконати всі роботи по склінню самостійно.

У другій ситуації ви зможете значно заощадити сімейний бюджет. Але тут є одне «але» - необхідні теоретичні та практичні знання в області установки металопластикових вікон.

Які ще переваги дає скління балконів за допомогою металопластикових вікон? Крім того, що ви отримуєте теплий, звуконепроникний балкон, на якому можна обладнати функціональне приміщення (наприклад, кабінет або оранжерею), ви також утеплюєте і квартиру, віддаляючи житлові приміщення від вулиці. До того ж, віконні рами дозволяють досить просто здійснити так зване засклення балконів з виносом, а це відмінний спосіб розширити балкон. І це ще не все - такий спосіб перетворення балкона вважається універсальним, оскільки дозволяє виконати панорамне скління балконів. Що це означає? Все просто, зсередини вам ніщо не заважатиме споглядати вулицю - ви зможете дивитися як вперед, так і вниз, не виглядаючи з вікна.

Безрамне скління балконів: два варіанти вирішення цього питання

Подібне скління балкона можна віднести до холодного методу - такий балкон може захистити вас від вітру, але ніяк не від лютих морозів. Якщо говорити про можливості втілення цієї технології в життя, то нічого легше, дешевше і доступніше тут не придумаєш. Знову ж, виконати холодне скління балконів по безрамному способу можна двома варіантами.

1. У першому випадку зверху і знизу монтуються спеціальні напрямні, по яких можна переміщати скла вліво і вправо.

2. А в другому випадку можна звернутися до фахівців, які встановлять вам сучасну, а головне повністю герметичну систему стекол. У ній є не тільки можливість відкривати і закривати стулки, але і повністю складати їх, роблячи балкон доступним всім вітрам.

 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk