Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Як вибрати балкон

Кожна людина або сім'я , які хочуть склити балкон , насправді переслідують різні цілі.

Одні хочуть всього лише захистити балкон від негоди , і планують витратити на це якусь мінімальну кількість коштів . Інші , дивлячись на свій балкон , представляють його як додаткове квартирний простір , нехай невелику , але окрему теплу і затишну кімнатку .

Тобто при зверненні в фірму, що займається склінням балконів , вам в першу чергу треба визначитися , що ви хочете отримати від цієї кімнати. І другий , але, як завжди , важливе питання - сума , яку ви готові заплатити. Самий бюджетний і холодний варіант - це засклення дерев'яними рамами з одинарним склом , як це було популярно раніше , в 80 -ті частково 90 -ті роки. Трохи дорожче вам обійдеться установка алюмінієвих рам , зате це гарніше , довговічніше , міцніше . Ну , а якщо ви хочете зробити лоджію або балкон продовженням квартири , вам не обійтися без пластикових або «теплих» алюмінієвих рам. Більш докладно про матеріали , що використовуються при виготовленні рам ,  розповість трохи нижче. Тут лише варто зазначити , що у своїй більшості фірми пропонують пластикові конструкції , як найбільш оптимальну за вартістю і якістю продукцію . Алюміній і інші варіанти також доступні для замовлення , але пропозицій по них менше , через не такого великого попиту .

Ще один важливий момент при з'ясуванні приблизної вартості робіт з облаштування балкона - це розміри і конструкція скління. У першу чергу ви повинні в точності заміряти довжину , балкона , висоту від парапету до верхнього перекриття. Якщо ваш балкон мають не стандартну П -подібну форму , заміряє довжину парапету . Хочете засклити балкон у всю висоту - цей момент теж необхідно повідомляти. На вартість також впливає кількість і розміри , принцип їх відкривання.

І навіть якщо ви відразу розповісте про всі деталі , жодна фірма по телефону вам ніколи не видасть остаточну вартість , а нададуть тільки приблизну ціну для вашого варіанту балкона. Адже крім самої рами і склопакетів у вартість скління входить монтаж , установка підвіконь і  дашків , герметизації і інших необхідних у вашій ситуації послуг. Більш-менш точну вартість вам зможе озвучити тільки замірник компанії.

Таким чином , ви повинні точно знати , з якою метою ви хочете балкон , верхню межу вартості робіт , плюс виміряти і порахувати площу скління - так ви обмежите для себе коло можливих для цього матеріалів .

Давайте , тепер зупинимося на кожному з етапів докладніше.

види скління

Поговоримо про достоїнства і недоліки популярних видів скління.

Засклення балконів дерев'яними рамами Раніше це був найпопулярніший спосіб скління. Але дерево гниє , вимагає постійного догляду. Крім цього , якщо використовується не досушенная або неправильно висушена деревина ( що при покупці майже не реально виявити ), незабаром швидко з'являться щілини , дерево буде реагувати на вологість , і з часом навіть завіси перекосять . Так, тепер це порівняно дешевий метод . Звичайно , років десять при належному догляді дерев'яні рами простоять . Але ви не отримаєте ні бажаного рівня шумоізоляції , теплоізоляції і гідроізоляції. І спосіб відкривання стулок можливий тільки один - поворотний .

Інша справа , коли мова заходить про сучасних дерев'яних рамах , в яких використовуються склопакети. Тут і дерево проходить попередню підготовку ( сушка , грунтовка , забарвлення) , і фурнітура використовується та ж , що і при виготовленні пластикових конструкцій. Тобто ви одержуєте гідний рівень звуко- і теплоізоляції , поворотно -відкидні стулки , але при цьому ще і всі переваги натуральної деревини ( екологічність , приємний на дотик матеріал , відчуття затишку ) . Вартість такого скління буде дещо більшою в порівнянні з аналогічним пластиковим варіантом.

Скління з ПВХ профілю

Скління балкона ПВХ профілем сьогодні найбільш популярно завдяки своїм параметрам по тепло і звукоізоляції при досить прийнятною вартістю У простолюдді , пластиковий балкон. Такий профіль сьогодні найбільш популярний завдяки своїм параметрам по тепло і звукоізоляції при досить прийнятною вартістю. Про всі якісних показниках ПВХ профілю Мірсоветов розповідав у статті «Як вибрати пластикові вікна» , тут повторюватися не будемо. Скажемо лише , що вартість пластикового скління сильно залежить від фірми- виробника самого профілю .

Алюмінієві лоджії і балкони

Часто людина , не посвячений у питання скління , не зможе відрізнити алюмінієві лоджії від пластикових . Алюмінієвий профіль, як правило , використовується білого кольору , а тому дуже схожий з пластиком Алюмінієвий профіль, як правило , використовується білого кольору , а тому дуже схожий з пластиком. Але при бажанні можна замовити будь-яку забарвлення (навіть «під дерево» ) , хоча це вже обійдеться дорожче.

Візуально відчутна різниця між пластиком і алюмінієм лише в товщині профілю - з алюмінію він тонше , і , як наслідок , такі вікна пропускають небагатьом більша кількості світла .

За своїми якісними показниками алюмінієвий профіль може похвалитися все тієї ж довговічністю , екологічністю , має гарну звукоізоляцію . Перевагою алюмінієвого скління є ще й загальна вага конструкції - він буде значно легше аналогічного з пластику. Що ж до теплоізоляції , важливо знати , що для скління балконів може використовуватися так званий «холодний» і «теплий» алюміній.

Холодний алюміній буде хорошим варіантом у тому випадку , коли балкон застекляется тільки з метою захисту від природних впливів . При такому склінні використовується одинарне скло , стулки можуть бути як поворотно- відкидними , так і розсувними. Мабуть , на такий вид скління варто звернути увагу , якщо хочеться отримати максимально заощадити на облаштуванні балкона.

Візуально відчутна різниця між пластиком і алюмінієм лише в товщині профілю - з алюмінію він тонше , і , як наслідок , такі вікна пропускають небагатьом більша кількості світла Теплий варіант передбачає термоизолирующую вставку ( термомост) всередині алюмінієвого профілю. Природно , при склінні балкона теплим алюмінієм використовуються не одинарні скла , а стандартні склопакети , інакше б ефект від утеплення самого профілю був би загублений. Чи варто тоді використовувати саме теплий алюміній ? ! Це питання кожен вирішить сам для себе. За більш високу вартість ви отримуєте більш легку і міцну конструкцію , що актуально при склінні балконів у старих будинках , де плити вже не володіють початковим запасом міцності.

Безрамне скління

Безрамне скління балкона Таке скління дуже естетично , адже скло як би суцільне , що не поділене на вікна. Створюється ілюзія «відсутності скла » , кімната , з якої виходить балкон , стає набагато світліше. Але , на жаль , з часом , знижується жорсткість фіксації скла в профілі , саме скло починає вібрувати і навіть при найменшому вітрі сильно шуміти. Та й вартість безрамного скління така, що вона недоступна широкому колу населення . З цієї причини , а також зважаючи на те , що більшість людей прагне засклити балкон з наступним його утепленням , заглиблюватися в питання безрамного скління в рамках даної статті ми не будемо.

комбіноване скління

В якості альтернативного варіанту в ряді фірм пропонується скління за допомогою рам , виготовлених з двох матеріалів , наприклад , пластик і дерево , алюміній і дерево . Останній варіант отримав найбільше поширення , на його прикладі і розглянемо такий вид скління.

Ви , може бути , вже чули такий вислів як « дерево - алюміній» . Що він собою являє? Все залежить від способу виготовлення.

У першому випадку , за основу береться дерев'яна рама , із зовнішнього боку на неї накладається алюміній. Другий варіант , навпаки , являє алюмінієвий профіль з дерев'яною накладкою з внутрішньої сторони.

Як би там не було , деревоалюмінієвих скління поєднує в собі гарний захист від зовнішніх впливів зовні , і всі ті приємні враження від дерев'яної обробки всередині приміщення. Але якщо навіть вас зацікавив такий варіант , питання навіть не у вартості - далеко не кожна фірма пропонує такий вид скління , а тому доведеться шукати того , хто зможе виконати ваше замовлення.

варіанти конструкції

  Засклений балкон з дахом Ви визначилися з матеріалом , з якого будуть виготовлені рами. Чи хочете ви склити балкон по всій довжині ? Скільки стулок і як повинні відкриватися ? А як бути з парапетом балкона ? А як зробити дах на верхньому поверсі ? Варіацій тут насправді нескінченно багато , але вам - то потрібний всього один.

Якщо у вас балкон з бетонним або цегляним парапетом , ви можете встановити рами безпосередньо на нього , тут проблем виникнути не повинно.

У випадку з металевим парапетом встановлювати на нього каркас з пластика не рекомендується унаслідок великої ваги конструкції. Якщо ж націлені саме на пластик , краще звести парапет із цегли або піноблоків , і вже монтувати раму на нього. Єдиний момент: бажано відразу знайти фірму , яка надає весь комплекс послуг ( зведення парапету + скління ) . Ще один варіант: зрізати парапет і склити балкон у всю висоту.

Заскління у всю висоту можливо , навіть якщо у вас був парапет ( бетонний або цегляний) , але його вид вас не влаштовує. Парапет демонтується (природно , це коштує окремих грошей ) , виготовляється рама бажаної вами конструкції , проводиться її установка . Само собою зрозуміле , що скління по всій висоті - дороге задоволення.

Скління балкона При склінні балкона у всю висоту є деякі особливості , про які вам буде корисно знати . По-перше , існує максимально допустима висота рам із суцільним склом , окремо для кожного матеріалу . Тому напевно доведеться робити горизонтальну перемичку , тобто розділяти склити поверхню на дві частини : верхню і нижню. Найбільш поширений варіант , коли нижня частина менше, ніж верхня. У нижній частині при цьому може стояти як склопакет , так і сендвіч- панель ( що створює подобу парапету , і виглядає цілком красиво і акуратно ) . Не всі знайомі з тим , що ж являє собою сендвіч панель. Якщо говорити просто , це дві пластини , як правило , з ПВХ , між якими знаходиться утеплювач. Для перших поверхів може пропонуватися сендвіч-панелі , пластини яких виготовлені з металу - це убезпечить квартиру від небажаного проникнення.

Розсувні стулки особливо актуальні для маленького балкона , місця тут зазвичай і так небагато , а такий спосіб відкривання дозволяє заощадити ще трохи вільного простору Другий момент, що стосується скління у всю висоту - це власне вага конструкції. У старих будинках установка пластикової конструкції від підлоги до стелі , та ще й зі склопакетами може доставити немало проблем. Плита балкона , що втратила запас міцності під впливом часу , може не витримати такого навантаження - це повинна прораховувати фірма , у якої ви будете замовляти скління. Для того щоб поліпшити ситуацію , завжди є де зменшити вагу конструкції (наприклад , в нижній частині замість склопакетів встановити сендвіч - панелі) , а також дуже бажано зміцнити перекриття балкона (для цього по краю плити наварюється металевий куточок , який у свою чергу кріплять до стіни будинку).

Що стосується кількості стулок і їх розташування. Кожна стулка, здорожує конструкцію , і це зрозуміло. Оптимальний варіант , коли відкривається стулка чергується з глухою ( відкриваються) - при середній вартості ви має доступ до всієї скляної поверхні , помити вікна можна буде безперешкодно .

Спосіб відкриття стулки : поворотний , поворотно -відкидний , розсувний. Розсувні стулки особливо актуальні для маленького балкона , місця тут зазвичай і так небагато , а такий спосіб відкривання дозволяє заощадити ще трохи вільного простору. Рам з пластикового профілю часто роблять з поворотно - відкидними стулками , з алюмінієвого профілю - в більшості фірми виготовляють рами з розсувними стулками , хоча поворотно -відкидний принцип відкривання також можливий , відповідна фурнітура для цього є.

Складна конструкція скління балкона Що робити з бічними сторонами ? Тут може бути кілька варіантів виконання. З метою економії можна , пожертвувавши оглядовістю , і закласти їх цеглою. Або ж замість склопакетів з боків встановити ті ж сендвіч-панелі , що також вийде дешевше.

Другий варіант , встановити склопакет , але стулку залишити глухий. Таким чином ви отримаєте максимальну освітленість балкона , але доступ до бічних стекол із зовнішнього боку буде  ускладнений .

І останній , третій варіант - стулка, . Найкраще рішення з точки зору зручності миття вікон , а й найдорожче. До речі , саме бюджетне рішення з облаштування балкона - зводиться до закладення бічних стін і частини лицьової частини балкона цеглою і подальшій установці звичайного вікна .

Якщо ви живете на верхньому поверсі будівлі , або планування балкона не передбачає наявність даху , то перед склінням потрібно буде цей дах спорудити . Її кріплять анкерами або дюбелями з шурупами до стіни , і зміцнюють опорами. Виготовити дах можна з малошумною оцинковки , стійкою і негорючої металочерепиці , полікарбонату (надійно в разі 10 мм товщини) , до того ж під дахом необхідний шар шумоїзолірующего матеріалу (приміром , пінопласт) , інакше кожна крапля дощу буде чутна . Монтаж даху вам обійдеться в середньому в 400 $ , залежно від обраного матеріалу.

вибираємо фірму

Скління балкона - вибір фірми , ціна скління Склити балкон - завдання не з легких. Найменша похибка і ви вже не досягнете потрібних результатів , а при навіть незначному пошкодженні ризикуєте втратити гроші. Останнім часом з'явилася маса фірм, що пропонують цілі комплекси послуг по склінню та облагородження балконів. Як же правильно вибрати виконавця і не довіритися шахраям ?

У першу чергу , віддавайте переваги фірмам із солідним терміном роботи . Адже досвід так важливий у склінні ! Поцікавтеся також асортиментом послуг компанії. Якщо вони надають безліч послуг таких , як скління , утеплення , обробку , розширення балконів і т.д. , то це характеризує як досвід , так і габарити фірми . Навряд чи початківці працівники навчаться виконувати все це відразу. Зайдіть на сайт вибраної фірми (а у солідних компаній він обов'язково є) , ознайомтеся з переліком послуг , почитайте промоматеріали , оцініть відгуки попередніх клієнтів. Краще вибирати фірму з хорошими рекомендаціями та вдячними відгуками. І ще . Компанія , впевнена у своїй компетентності , обов'язково надасть клієнтові гарантії , безкоштовні послуги (як , наприклад , виїзд на заміри ) , а , можливо, і знижки.

вартість скління

Вартість скління Ну і, нарешті , спробуємо розібратися , що ж входить в ціну скління балкона. У вартість скління входить ціна встановлюваної конструкції , підвіконь , відливів , козирків і інших необхідних елементів; ціна її транспортування; демонтажу старої рами , вартість виконання додаткових ( наприклад , зміцнення перекриттів ) , якщо такі є , робіт . Ціну зазвичай визначає фахівець по вимірах , що виїжджає на об'єкт. Він прораховує суму , виходячи з прайс- листа фірми . Але за попередніми розрахунками у вас виходило менше? Як так ? Замерщик знаходить масу причин , розповідає про додаткові послуги , без яких ніяк не обійтися. Тому підготуйтеся до його візиту , поговоріть з менеджером фірми , який детально пояснить вам , які роботи дійсно потрібні.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk