Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Види міжкімнатних дверей

На сьогоднішній день ринок міжкімнатних дверей просто переповнений різними видами дверей, з яких є як якісні, так і досить низької якості двері. Так як же вибрати дійсно якісні двері, які б відповідали Вашим вимогам і виправдали Ваші сподівання?! У даній статті ми опишемо основні типи міжкімнатних дверей і постараємося розвінчати деякі стереотипи, через які багато людей, купуючи двері, припускаються помилки і згодом експлуатації розчаровуються в покупці. 

До основних типів міжкімнатних дверей, які зараз є у продажу, можна віднести такі двері: 

1.Дерев'яні двері з суцільного масиву. За умови дотримання всіх норм виробництва і зберігання (хоча мало хто може це гарантувати), такі двері є одним з найкращих варіантів для дому. 

Основні переваги: зроблені з натуральної деревини, довговічні, престижні, висока морозостійкість, низька звукопровідність, простота утилізації, низький коефіцієнт температурного лінійного розширення. 

До недоліків можна віднести: можливе наявність пороків (суки, тріщини, смоляні кишені і ін); гігроскопічність (при різкому перепаді вологості двері можуть деформуватися і змінити свою геометрію); горючість; схильні і подряпин (але при цьому можливий ремонт); відносно висока вартість. 

1.2. Дерев'яні двері з клеєного масиву. Такі двері трохи дешевше, тому що легше набрати полотно з декількох частин, ніж відібрати цільну деревину. Схема складання клеєного масиву змінює зовнішній вигляд дверей. Окремі ділянки можуть мати різні відтінки, в результаті чого виникає ефект нерівномірності кольору поверхні. 

2. Дерев'яні шпоновані двері. Займають більшу частину ринку міжкімнатних дверей. Це середні або низькі за якістю двері, оскільки виготовляються з відхідний або зіпсованої деревини, яка не має ніякого естетичного виду і ховається під шпон. Як правило, полотно набирається з склеєних між собою шматків сосни. Жодній нормальній людині не прийде в голову хорошу деревину, з якої можна зробити масив, заховати під шпон. 

З недоліків: такі двері більше схильні до температурного впливу (всихання, тріщини, деформація, перекоси); розшарування і відклеювання шпону; не підлягають ремонту (так як шпон і лак м'які, двері схильні і подряпин); схильні появи грибків і цвілі. 

 

3. Ламіновані двері з масиву МДФ (Інженерний масив). Міжкімнатні двері виготовлені за технологією кухонних стільниць у сучасних меблів (це масивна плита, облицьована антивандальної плівкою). Дверне полотно, короб і наличник представляють собою інженерний масив переробленої деревини, виготовлені за технологією вакуумного пресування на основі вологостійкої плити. Завдяки чому мають щільність і вагу, у два рази перевищує щільність дерева, високу шумо/тепло ізоляцію і вогнестійкість. Практично не схильні до атмосферного впливу і яким-небудь переміщенням. Облицьовані антивандальної ПВХ плівкою. Ця плівка використовується в якості декоративного покриття і володіє світлостійкістю, стійкістю до ударів, подряпин і дії побутових хімікатів. Має структуру і повністю повторює вигляд натуральної деревини. 

Використання цих матеріалів для міжкімнатних дверних полотен, коробів і наличників виключає можливість утворення тріщин, деформації, перекосів і всихання, властивих дерев'яним дверям. Також, завдяки таким матеріалами, Ви отримуєте якісні двері за значно меншою ціновою категорією (За полотно і коробку). Це одні з небагатьох дверей, на які Ви можете отримати адекватну гарантію. 

4. Ламіновані або шпоновані стільникові двері (двері - пустушки). Міжкімнатні двері економ класу, відрізняються своєю легкістю і низькою вартістю. Мають по периметру раму з дерева. Оскільки рама сама по собі не дуже міцна конструкція - її наповнюють стільникового паперової плитою. Однак для того, щоб конструкція була трохи міцніше, використовується жорстка папір. Міцність цього матеріалу залежить від того, як вона (папір) висушена. 

Недоліки: нестійкість до вологи (якщо всередину конструкції яких-небудь чином проникає волога або вони встановлені в сирому приміщенні - вони втратять свої властивості, а Ви, відповідно свої гроші); слабка шумоізоляція (конструкція свідчить про те, що використовувані матеріали не стійкі до шуму, двері можна порівняти з картонною стіною); не захищають від холоду; неміцність конструкції (б'ються); горючість. Такі двері скоріше підходять для офісів, ніж для дому. 

5. Двері - пустушки обклеєні папером. Дуже дешеві  Найнижчого класу, не мають взагалі ніяких властивостей. Обробка лише здалеку нагадує деревину або ламінацію, дряпаються і б'ються. 

Існує стереотип, що хороші міжкімнатні двері - це виключно дерев'яні. Так, колись так і було. Коли окрім дерев'яних дверей нічого іншого й не було, коли все це робилося якісно. На сьогоднішній день - це все не так. Далеко не всі дерев'яні двері мають хоч якусь якість. При виготовленні дерев'яних дверей дуже важливо дотримуватися всіх норм, а особливо сушку деревини. Також дотримувати відповідну температуру і вологість при зберіганні на складі. Найчастіше все це ігнорується і виробниками (меншою мірою), і реалізаторами (більшою мірою). На дерев'яні двері практично ніхто Вам і дня гарантії не дасть. А хто і дає, то завжди зможе довести, що це не гарантійний випадок і Ви самі винні, що ваші двері повело. Або, наприклад, при настанні гарантійного випадку Вас відправлять вирішувати питання, посилаючись на виробника, який знаходиться, скажімо, в Білорусії. 

Перш ніж купувати двері, радимо відповісти собі на кілька питань: 

  • Для кого Ви купуєте двері? (Для себе або, наприклад, у квартиру, яка буде здаватися); 
  • Як довго Ви хочете, щоб простояли двері? 
  • Яку суму Ви готові заплатити за двері? 
  • Якими властивостями повинні володіти двері? (Шумоізоляція, вогнестійкість і ін); 
  • Чи цікавить Вас гарантія? 

Далі Ви будете розуміти, які конкретно міжкімнатні двері вам потрібні і зможете вибрати будь-який з вище описаних типів дверей. 

Рекомендуємо Вам набувати міжкімнатні двері безпосередньо у виробника. То Ви не будете переплачувати за посередників, отримаєте гарантію і будете знати, що двері сертифіковано.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk