Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Вибір міжкімнатних дверей

Раптом як у казці рипнули двері, а далі у відомій пісні співається, все мені ясно стало тепер. Однак, щоб стало ясно по невловимим ознаками, які двері потрібно купувати, для цього потрібно ох, як багато різних факторів врахувати.

Що ми знаємо по дверях?

Для чого потрібні двері? В першу чергу для того, щоб обмежити доступ - в будівлі, палаци, будинки, особняки, житла, котеджі, квартири, офіси, дачі. Найперша доісторична двері, так-так була саме хутряна і захищала вона від холоду.

Біля дверей ми готові чекати вічність, якщо це наше щастя, закриваємо її ж на всі замки, якщо це горе або біда. За дверима ми ховаємося від недругів і розорювали її навстіж, якщо зустрічаємо друга.

Які ж вимоги ми пред'являємо до міжкімнатних дверей?

З якого матеріалу повинна бути наша міжкімнатні двері?

Який дизайн двері ми хочемо бачити у своєму будинку?

Скільки витримає наш гаманець?

Які двері нам необхідні по варіанту відкривання (праві або ліві)?

Які розміри міжкімнатних дверей нам необхідні?

А які міжкімнатні двері бувають взагалі?

 

Двері з набірного масиву, шпоновані або з МДФ, скляні або з металевими елементами

Двері з однією або двома фільонками, гладкі

Двері глухі або під скло;

Двері одностулкові або двостулкові;

Двері симетричні або асиметричні;

Двері з притвором (четверчение) або без нього.

 

Який матеріал самий практичний для міжкімнатних дверей?

Двері - капризні і надійні ... По обидві сторони дверіПремудрості дверний наукіДверние прорізів першу чергу, двері класифікуються за матеріалом виготовлення, умовно їх можна розділити на листяні, хвойні, комбіновані і двері з штучних матеріалів.

З незапам'ятних часів найпоширенішим матеріалом для виготовлення дверей є деревина, листяна і хвойна. Російські майстри традиційно віддавали перевагу дубу. Для обробки дверей застосовували і більш цінні породи. Сьогодні поряд з деревиною використовуються і інші матеріали. Це деревні похідні (фанера, стружки, тирса), полімери, скло, склопластики, метал.

Двері з листяних порід дерева найпрестижніші і дорогі, сюди відносяться двері з масиву дуба, бука, клена, червоного дерева. Листяна деревина відрізняється від інших порід не тільки своєю природною унікальністю і красою, але і більш високою міцністю. Ці двері будуть служити довгі роки, довговічність і бездоганна експлуатація дверей з масиву залежить від дотримання виробниками всіх циклів технологічного процесу при їх виготовленні, а також від якості вживаних ними клеїв і лаків.

Двері з хвойних порід - двері з масиву сосни - ці двері дешевше. Крім того, сосна найпоширеніший матеріал на сьогоднішній день. Пояснюється її популярність тим, що вона дешевше аналогічних дверей з дуба. Однак багато фахівців Вам скажуть, що такі двері гарні тільки на дачах, але ніяк не в міських квартирах. І тим більше не у ванній кімнаті і туалеті, тому що сосна досить "м'який" деревний матеріал: саме тому вона більше схильна до дії зміни вологості, може розсихатися і зсихатися.

Чи можна заглянути всередину двері?

Якщо ви вирішили вибрати двері не з цілісного масиву дерева, а, наприклад, шпоновані, незайвим буде "зазирнути" їй всередину. Сама просунута начинка - набірний масив - з'єднані під тиском бруски добре просушеної деревини, причому так, щоб напрямок волокон в кожному шарі було різним. "Мозаїка" брусків абсолютно непередбачувана (це вже хитрість виробника), але що такий наповнювач допоможе уникнути деформації - факт.

Двері з комбінованих матеріалів. Вони виготовляються з декількох складових: брусків масиву Дуба, ясена, клена, бука, сосни, MДФ.

Обклеювати вони шпоною дерева. Ці двері практично не поступаються по красі, довговічності і експлуатаційним якостям дверям з масиву. Але вони дешевше і менш схильні до реакції на зміну вологості в приміщенні. Ціна комбінованих дверей залежить від того, яким саме матеріалом вона заповнена зсередини.

Дорога двері робиться так: спочатку склеюються бруски з масиву сосни, потім на них з обох боків приклеюється прошарок з МДФ. Потім наклеюється шпона цінних порід дерева.

У дверях подешевше "начинка" інша: сосновий брусок кріпиться тільки по периметру, а все інше простір заповнюється перемичками у вигляді сот. Потім, як і в першому випадку, на прошарок з МДФ приклеюється шпон цінних порід дерева. Іноді стільниковий наповнювач не ставлять. Ці двері називаються порожнистими.

Ціна в таких дверях відповідає якості.Найдешевша група дверей - двері з штучних матеріалів - це двері з МДФ, ДСП, можуть бути покриті ламінатом. Тут як кажуть, думайте самі, вирішуйте самі, мати або не мати.

Що таке дерев'яні двері?

Переваги деревини загальновідомі - натуральність, міцність, низька теплопровідність, гарне звукопоглинання, краса і екологічність, морозостійкість, легкість в обробці.

Міжкімнатні двері з натуральної деревини найдорожчі і в той же час можуть стати дійсною прикрасою Вашого інтер'єру, несуть енергетику натурального дерева, такі двері служать довгі роки.

Багато моделей сучасних дверей з комбінованих матеріалів, із застосуванням деревоподібних матеріалів (особливо MДФ), практично не поступаються по красі, довговічності і експлуатаційним якостям дверям з масиву, такі двері дешевше. МДФ - дуже гладкий матеріал, і його можна облицьовувати практично що завгодно: шпоном з цінних порід та іншими накладками.

Ціна таких дверей залежить від породи деревини шпони, використаної для їх обробки, причому, вид шпони не впливає на якість дверей, а тільки надає поверхні дверного полотна, той або інший відтінок і текстуру. Ті фірми, які пропонують різні види матеріалів, дозволять заощадити значні кошти, отримуючи можливість вибору зовнішньої обробки дверного полотна.

Які бувають дверні коробки?

Коробки для дверей, можуть бути з масиву або шпонірованого MДФ Так як дуже важко при зовнішньому візуальному огляді визначити якість дверного полотна, а для міжкімнатних дверей обов'язкова сертифікація не передбачена, рекомендується набувати дверей в комплекті, з навішеними петлями, щоб жолоблення полотна було помітно, якщо воно присутнє.

Що ще впливає на ціну двері?

Ціна дверей визначається не тільки цінністю матеріалу або якістю деревини, але і дизайном. Якщо двері прикрашена різьбленими фільонками (фільонка - тонка дошка або фанера, вставлена ??в дверну раму), дзеркальними або скляними вставками, дорогими аксесуарами (ручкою, замком, фіксатором), то ціна на комбіновані двері з шпони горіха може зрівнятися з вартістю масиву.

Якщо із замком і ручкою для дверей визначитися досить просто, спираючись на свій смак і функціональність цих аксесуарів, то при виборі петель потрібно точно знати які з них підійдуть до ваших дверей. Отже, петлі бувають універсальні та разьемние.

Регульовані по висоті і притвору 3D петлі підійдуть до будь-яких дверей і викличуть найменше питань. Сьогодні такі петлі використовуються в хороших дверях найчастіше.

Немаловажне значення для хорошої функціональності двері має правильна установка ущільнювача в короб, що впливає на звукоізоляцію дверного блоку. Хороший ущільнювач сприяє також відносній теплоізоляції приміщення, і до того ж сильно знижує проникнення пилу в кімнати, а так само забезпечує м'яке, без удару, закривання дверей.

Ущільнювачі бувають самими різними за матеріалами виготовлення і кольором.

Скло - ще один аксесуар, який може прикрасити ваші двері. Крім декоративних функцій, вони сприяють кращій освітленості коридорів і кімнат на північних сторонах будинків. Скла бувають прозорими і матовими, білими і кольоровими, простими і загартованими, гладкими і з фацетом, з фьюзинг (кольоровими вставками) і піскоструминним малюнком.

Красиве скло дуже серйозно відбивається на дизайні дверей, підвищуючи її престижність, але, при цьому, скла, особливо загартовані, з фьюзинг і з фацетом, досить дороги. І звичайно, дверні скла, як і будь-які інші, можуть розбитися, тому професіонали рекомендують вибирати загартовані стекла, які в разі биття розсипаються на дрібні гранули, не мають ріжучих поверхонь або триплексного скла, що мають прозору плівку між двох шарів стекол.

"Скільки це буде коштувати?"

Перш за все, потрібно сказати, що ціна дверей розраховується шляхом додавання вартості декількох складових, які є основними елементами практично будь-яких дверей - це короб, тобто конструкція з двох вертикальних стійок і перекладини, на яку навішується полотно; дверне полотно (гладке або филенчатое, з вирізами під скло або гратами різноманітного дизайну), наличники (елементи, що прикривають місця з'єднання між стіною і коробом) і фурнітура (петлі, замки, ручки, скло).

Тому, говорячи про суму, уточнюйте, чи мається на увазі вартість усієї двері або тільки дверного полотна. 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk