Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Вибір вхідних дверей

Всі ми прекрасно знаємо, що в інтер'єрі квартири не буває дрібниць. Будь незначна деталь може як облагородити інтер'єр, так і безнадійно зіпсувати. Тому , роблячи ремонт , ми більшою мірою повинні бути і дизайнерами. Адже ніхто більше не знає які ваші уподобання. Також небажано довіряти все фахівцям повністю , покладаючись на їхній смак. До таких важливих питань відноситься і вибір міжкімнатних дверей. 

Адже двері це те, що ми відкриваємо щодня і саме з дверей починається знайомство гостей з квартирою або будинком. Дамо вам кілька простих порад по вибору міжкімнатних дверей , які допоможуть вам зорієнтуватися у величезному виборі , що пропонує сучасним ринком виробництва дверей. Отже, наші поради щодо вибору міжкімнатних дверей. 

Скільки коштують міжкімнатні двері? У першу чергу визначитеся, скільки грошей ви готові віддати за двері. Слід врахувати, що в остаточну вартість будуть входити наприклад : ручки, скло і робота майстра за якісну установку дверей. Якщо краса і натуральні матеріали для вас є справою принциповою, то доведеться доплатити. 

Які міжкімнатні двері краще? Тепер належить вирішити, чи будуть двері навстіж, розсувний або складаний. На вибір виду двері впливає найчастіше планування та дизайн приміщення. У кімнаті з маленькою площею радять ставити розсувні двері. Складні конфігурації дверей також покликані економити простір і надавати особливий стиль приміщенню. 

Який матеріал обрати? Міжкімнатні двері, як і будь-який предмет інтер’єру, повинні відповідати стилю дизайну квартири чи будинку. Адже вони призначені не лише для виконання своїх прямих функцій, але й для розставляння акцентів у інтер’єрі. Тому до вибору матеріалу та форми необхідно поставитися вкрай серйозно.

У залежності від матеріалу міжкімнатні двері існують трьох типів: із масиву дерева – це дорогі, але більш надійні двері, які під великим тиском склеюються із цілісного шматка деревини. Єдиний і головний недолік цього виду дверей – це їх висока гігроскопічність. При постійному впливі високих температур чи підвищеній вологості вони мають схильність до деформації; змішаний тип – виготовляється із брусу, МДФ , ХДФ або шпону у різноманітних комбінаціях. Цей матеріал дешевший і набагато менше схильний до деформацій; останній різновид матеріалу – це заповнений тип: ззовні він виготовлений з масиву деревини, а всередині заповнений картоном чи ДСП. Ці двері є поєднанням першого та другого типу і мають порівняно невисоку ціну.

Одним із найбільш поширених матеріалів для виготовлення міжкімнатних дверей є ДСП. ДСП виготовляється зі стружки та синтетичних смол, які слугують як зв’язуючий компонент. Найчастіше ДСП ламінують, що дозволяє імітувати будь-яку декоративну поверхню. Головними перевагами цього матеріалу є достатня міцність, водостійкість, простота при обробці, хороша звукоізоляція та дешевизна. Також ДСП робить міжкімнатні двері більш стійкими для збереження первинних геометричних форм.

МДФ – ще один популярний матеріал для виготовлення міжкімнатних дверей. МДФ – це пресована плита із висушених дерев’яних волокон, що обробляються синтетичними смолами. Цей матеріал має відмінні технічні характеристики – він компактний і зберігає первинні геометричні розміри протягом довгого часу. Головною перевагою МДФ є правильне співвідношення між твердістю та товщиною. Дверні панелі, виготовлені із цього матеріалу, як правило, мають високу опірність ударам. Також МДФ добре пристосована для фарбування та різноманітного покриття.

ХДФ – в перекладі означає дере волокниста плита високої щільності . Це матеріал отриманий методом гарячого пресування дрібних дерев’яних волокон .

Поширеним матеріалом є також фанера. Фанера складається із декількох шарів шпону, направлення волокон яких пересікається. Для з’єднання шарів шпону в основному застосовуються різноманітні синтетичні смоли. Цей матеріал є досить цупким і міцним. Частіше всього фанерні листи використовують для виготовлення різноманітних декоративних елементів. Міжкімнатні двері, матеріалом яких є фанера із тополі, не деформуються і зберігають естетичні та функціональні якості.

В багатьох європейських країнах користуються попитом також металічні та пластикові двері. У нашій країні ці матеріали поки що залишаються незатребуваними, хоча вони й відрізняються своїми високими експлуатаційними якостями та довговічністю і естетично не поступаються деревині.

При купівлі міжкімнатних дверей ціна, безумовно, має дуже велике значення. Проте, якщо враховувати, що двері встановлюються один раз на декілька десятиліть, і їх заміна потягне додаткові витрати, не варто економити на їх первинній вартості. Але необхідно розуміти, що ціна – це лише вторинний фактор, який вказує на якість дверей. Первинним все ж таки є технологія їх виготовлення, адже саме від цього залежить термін експлуатації дверей. Міжкімнатні двері, виготовлені із цілісного масиву деревини є найбільш довговічними. Тому, якщо Ви маєте підвищені вимоги до терміну служби придбаних дверей, варто врахувати всі переваги та недоліки матеріалів, з яких виготовляють міжкімнатні двері.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk