Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Як вибрати вхідні металеві двері

Як же вибрати вхідні металеві двері? Більшість металевих вхідних дверей виготовляються індивідуально для кожного замовника і при цьому враховується безліч різних факторів : рівень захисту приміщення (залежить від наявності сигналізації, відеоспостереження, охорони, вахтера); товщина і тип стіни, в яку двері монтуватимуться; висота і ширина дверного проєму; планована частота користування дверима; внутрішній інтер'єр приміщення і багато що інше.

1.Захисні властивості дверей 

Сучасна стандартна конструкція металевих дверей складається з декількох основних елементів. Основою є внутрішнє та зовнішнє полотно. Між якими присутні декілька внутрішніх елементів жорсткості - наприклад ребра, які можуть розташовуватися вертикально, горизонтально або у вигляді сітки. Полотна дверей виготовляють із сталевих листів завтовшки 1,5-2 мм, іноді до 4 мм.

Коробка (рама) дверей також виготовляється з високоміцної сталі. Вона може бути як одинарною,  так і комбінованою (що складається з декількох прокатних профілів).

Для того, щоб прикрити щілини між рамою і дверним проємом, а також з метою ізолювання монтажних швів, на вхідні металеві двері встановлюється лиштва.

2. Тепло- і звукоізоляція 

Вхідні двері виконують декілька функцій одночасно, у тому числі - забезпечують звуко- і теплоізоляцію. Необхідний ефект досягається за рахунок застосування ущільнювача : бажано як в рамі, так і в дверному полотні. Усередині дверного полотна має бути спеціальний вогнетривкий ізолюючий матеріал. В якості цього матеріалу фахівці рекомендують використати мінеральну вату, яка вигідно відрізняється і своїми екологічними, і своїми практичними властивостями.

Мінеральна вата також відрізняється підвищеними характеристиками по звуко- і теплоізоляції і відноситься до класу негорючих (під впливом вогню плити з мінвати не димлять і не виділяють токсичні гази).

Проте, багаторічний досвід показує, що найкращим варіантом є установка двох дверей : зовнішньою сталевою, на яку доводиться захисна функція, і внутрішньою дерев'яною, такою, що бере на себе тепло- і звукоізоляцію.

3. Замки 

Окреме питання при виборі і установці металевих дверей — це вибір замка. Чим складніше замок, тим він дорожчий. Як правило, об'єктом злому, в першу чергу, являється замок, і, на наш погляд, саме замок визначає взломостійкість дверей в цілому. Тому:на замках не слід економити, якщо ви хочете отримати стійкі до несанкціонованого проникнення двері;фахівці радять купувати двері, укомплектовані замками від провідних світових виробників. Вони надійніші: рідше виходять з ладу, число комбінацій ключів досягає від 500 000 до 4 млрд .Краще ставити два замки, причому різних систем (циліндровий і сувальдний) - взлом різних типів замків вимагає від фахівця більш високої кваліфікації; Пам'ятайте: будь-який замок можна відкрити, тому якщо ви вважаєте, що ваша квартира може притягнути увагу висококласних фахівців - встановите сигналізацію.

4. Циліндри, захисна фурнітура

Одним з найважливіших елементів циліндрового замка є власне сам циліндр, який повинен мати клас секретності не нижче High Security, відповідати ДСТУ і стандарту ISO 9001, мати міжнародні сертифікати відповідності. Також,дуже важливо, для захисту самого циліндра від несанкціонованої дії на нього - висвердлювання, перелому на дві частини і так далі, слід застосовувати комплекти броненакладок і захисної фурнітури.

5. Зовнішній вигляд.

Вхідні двері - це перше, що бачать ваші гості, це перше, що щодня бачить господар, повертаючись з роботи. Логічно, що вона повинна відповідати естетичним вимогам. У цій справі велике значення має декоративне оздоблення вхідних сталевих дверей.

Вибір досить великий : це і панелі з ламінованого МДФ, і завжди виграшні і гідно виглядають панелі з масиву різних порід дерева, і інноваційне порошкове фарбування, а також панелі з плит МДФ з нанесенням плівки ПВХ (полівінілхлорид). Плівка практично натурально відтворює не лише колір, але і фактуру натурального дерева, але при цьому має високу зносостійкість, і не горить.

Маючи безліч переваг, ПВХ володіє, мабуть, найважливішою нині властивістю - це гігієнічна безпека і нешкідливість.

6. Важливо

Але все-таки будинок - це, передусім відчуття безпеки. З цієї причини при виборі вхідних металевих дверей на перший план виходить саме рівень взломостійкості. Існує 13 класів взломостійкості. Взломостійкість вище п'яти - це межа мрій звичайного покупця. Доречно зауважити, банківські сховища обладнали дверима шосто-сьомого класу.

В Україні значну масу встановлюваних вхідних дверей складають двері нульового класу безпеки. Останнім часом широкого поширення стали набувати сталеві двері з Китаю, які притягають своєю невисокою вартістю. Вартість таких дверей складає близько 100-200 доларів і навіть менше. Така економія дуже оманлива. Природно, досвідчений взломщик здолає такі двері за лічені секунди.

7. Гарантії 

Очевидно, що будь-яка річ рано чи пізно ламається; чим складніше пристрій, тим частіше йому потрібно висококваліфіковане обслуговування. Отже, при виборі дверей слід звертати увагу не лише на сам товар, але і на фірму-виробника або продавця. Важливо, щоб продавець був надійний: фірма мала досвід і стаж роботи , довгий час працювала на ринку , адже чим довше фірма працює тим більше ймовірність , що фірма буде існувати далі і ви в будь – який час зможете звернутися за гарантією.

Отже, щоб правильно вибрати металеві вхідні двері, слід, по-перше, сформулювати свої вимоги до дверей і визначити, які якості будуть головними, а які - другорядними. Далі варто вибрати фірму, яка пропонує достатній асортимент якісної продукції і прийнятні ціни.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk