Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Автоматика для в'їзних та гаражних воріт

Шановні жителі селищ та міст, хочу поділитися своїм досвідом в області автоматизації нашого дачного побуту. Трапилося так, що я, маючи багато вільного часу й мало вільних грошей, задумав установити автоматику на і й гаражні ворота.Поспілкувавшись зі своїми сусідами й знайомими, я з'ясував, що аматори подібної техніки діляться на дві категорії: щоб було "круто" і "щоб працювало". Перша категорія віддає перевагу автоматиці німецьких і американських виробників, побачену в закордонних представництвах і, можливо, у глянсових журналах про життя наших і "їхних" знаменитостей. Друга категорія довіряє радам будівельних виконробів і рекламних оголошень.

Вибравши для себе третій шлях, і, маючи деякий досвід в автоматизації технологічних процесів, я вирішив, що якщо вже замовляти автоматичні ворота, то встаткування повинне бути в першу чергу зручним, у другу - надійним, а в третю – щоб підлягало ремонту, тобто у фірми-постачальника повинні бути необхідні запасні частини. І от, що я з'ясував. Безумовно, секційні гаражні ворота Алютех зроблені з європейською якістю . А в змісті надійності головну роль відіграє якість монтажних робіт при установці.

Якщо у вас уже є пристойні в'їзні ворота , я б не рекомендував їх міняти. Краще встановити на них електроприводи, причому це особливо зручно, якщо ворота відкриваються всередину. Якщо ж ворота відкриваються назовні, то установка приводів трошки завузить ширину прорізу. Особливо монументально виглядають відкатні (зсувні) ворота. Їхня головна перевага проявляється взимку: потрібно очищати від снігу тільки зону відкоту воріт уздовж забору, а не весь простір, як у розстібних. В області поставок автоматики для воріт лідирують італійці. Це NICE, PROTECO, LIFE, CAME, FAAC . Принципових розходжень між ними нема , різниця є хіба тільки в логіку роботи блоків керування й програмуванні дистанційних пультів.

До речі, про пульти дистанційного керування, їх ще називають радіобрелками, які управляють всією цією автоматикою. Керування здійснюється по радіоканалі на виділеній частоті - це правило для всіх легально діючих фірм-виробників. Відрізняються ці пульти один від одного тільки системою кодування "свій - чужий". На мою думку, найбільш зручні в експлуатації пульти дистанційного керування NICE, тому що при придбанні додаткового пульта можна легко переписати код із уже наявного на новий, тобто не потрібен приймач радіосигналу, установлений у блоці керування. У такий спосіб створюються відразу два рівнозначних пульти - клону, готових до роботи, чого не дозволяє автоматика інших фірм, що вимагає, щоб новий пульт перебував у безпосередній близькості від радіоприймача (біля воріт, шлагбаума й т.д.).

Переконливе прохання не вірити шарлатанам, що зтверджують, що встаткування однієї фірми може працювати тільки з пультами її виробництва. Все залежить від установленого приймача. Можлива установка будь-якого приймача з будь-якими пультами в будь-яке встаткування! Більше того, можна встановлювати приймачі різних фірм-виробників паралельно, тобто, установивши приймачі однієї фірми, ви можете дистанційно відкривати ворота, шлагбауми й т.д. з одного пульта як у себе на роботі, так і будинку.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk