Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Шлагбаум

Яке основне призначення шлагбаумів

Шлагбаум - це спеціальний пристрій, який використовують для преграждения шляху. Основне своє застосування шлагбаум отримав для перекриття руху по автомобільній дорозі , яку перетинає залізничне полотно. В даний час шлагбауми широко використовують різні підприємства , причому як великі , так і дрібні .

На підприємствах шлагбауми використовують як обмежувача , який не дозволяє безперешкодно заїжджати на територію підприємства всім в поспіль автомобілям. Як правило , шлагбаумів встановлюють біля головного в'їзду на територію підприємства , на так званих контрольно пропускних пунктах. Закритий шлагбаум означає , що водій транспортного засобу , яке хоче потрапити на територію підприємства , потрібно пред'явити пропускної документ.Шлагбауми можуть відкриватися і закриватися , як механічним способом , так і за допомогою дистанційного керування. Так само існує система , коли шлагбаум можна відкрити або закрити за допомогою пластикової картки з магнітною смугою , з якої можна вважати інформацію. Дуже часто використовують шлагбауми для обмеження в'їзду на платні парковки для автомобілів. На особливо великих підприємствах , можна побачити шлагбауми , за допомогою яких регулюється руху транспорту або продукції , скажімо , переміщення її з одного цеху в інший.

За допомогою шлагбаумів , дуже просто впорядкувати процес переміщення транспорту по території великого підприємства , це необхідно для того , щоб тут не створювалася хаотичне дорожній рух і навіть затори. Шлагбаумами можна захистити проїзд автотранспорту на вже заповнену стоянку.

Від чого залежить хороша робота шлагбаума

Сучасні шлагбауми мають достатньо великий термін служби. Це зумовлено використанням сучасних високоякісних і міцних матеріалів при їх виготовленні. Найголовніше , на що потрібно звернути увагу при замовленні шлагбаума , це на то який в ньому встановлений редуктор , який буде піднімати і опускати стрілу шлагбаума. Саме ця деталь в конструкції шлагбаума з електроприводом найчастіше виходить з ладу.

Електричний привід повинен бути максимально надійним , адже на нього випадає все навантаження , на багатьох підприємствах пропускна система не зупиняється цілодобово. Сучасні шлагбауми промащують герметиком , щоб повністю виключити потрапляння вологи всередину конструкції , адже вода і електрика речі не сумісні . Хороша робота шлагбаума залежить від того наскільки герметична його конструкція в цілому. Так само термін служби шлагбаума подовжує , то з якого металу він зроблений. Метал повинен добре протистояти корозії.

Для надійної та довгої роботи шлагбаума , необхідно встановлювати його на попередньо залитий фундамент. Якщо фундамент не залити , то шлагбаум може просісти або почати кренитися убік. Шлагбаум з електричним приводом , повинен мати системою механічного підняття , тобто , щоб у разі перебою з електрикою , ви змогли б піднімати і опускати його стрілу вручну. Хороша робота шлагбаума , головним чином залежить від якості матеріалів що використовуються при його виготовленні і від якості його складання і встановлення на місце , де шлагбаум буде експлуатуватися.

Так само робота шлагбаума залежить від довжини його стріли. Якщо стріла занадто довга , то в обов'язковому порядку необхідно споруджувати для неї додаткову опору , щоб стріла не прогнулися під власною вагою. Якщо на стрілі шлагбаума встановлені фотоелементи , які дозволяють йому працювати в автоматичному режимі, то необхідно з регулярною періодичністю здійснювати перевірку їх працездатності .

З чого складається шлагбаум

Шлагбаум складається зі стійки із силовим механізмом , стріли і електронного блоку управління. За принципом дії шлагбауми можуть бути електромеханічними і гідравлічними . Силовий механізм електромеханічних шлагбаумів містить електродвигун , редуктор і балансуючу пружину. У гідравлічних шлагбаумах стріла приводиться в рух гідроприводом і балансування пружиною.

По своїй конструкції шлагбауми складається з стріли і тумби , в якій розміщуються низьковольтний електромотор , гідравлічний привід , блок управління , балансувальна пружина , гідравлічне захисний пристрій і замок , що утримує стрілу в закритому і відкритому положенні , а також пристрій її розблокування. При подачі живлення електромотор приводить в рух гідравлічний насос , який нагнітає масло в привід. Під тиском масла поршень зі штоком штовхає коромисло , що приводить в рух вал , на якому закріплена стріла шлагбаума. Для виключення можливості механічного пошкодження механізмів шлагбаума і стріли при проїзді під нею автомобіля , автоматичний шлагбаум забезпечений системою перепускних каналів , яка дозволяє миттєво зупинити рух стріли в будь-якій позиції . У разі відключення електроживлення шлагбаум легко перевести на ручне управління. При установці шлагбаума на робоче місце можна зробити як правостороннім , так і лівостороннім .

Його зручно використовувати для оперативного управління над потоками автотранспорту. Це актуально на території великих банків , торгових центрів , гостініц.Он простий у використанні і експлуатації.

Він не вимагає постійного технічного догляду. Основним механізмом шлагбаума є електромеханічний мотор з редуктором. Конструкція досить проста. Шлагбаум складається з міцного корпусу , стріли та підставки для стріли. Автоматична модель оснащена блоком управління. Він знаходитися в корпусі , де також поміщений кріпильний механізм , що піднімає стрілу. Також в корпусі знаходитися акумулятор. В основному він виготовляється з алюмінію.

Цей матеріал не володіє великою масою , а значить , не буде необхідності в установці потужних електродвигунів. Стрілу можна оснастити гумовими накладками , відбивають або світловими приладами. Є кілька варіантів установки підставки під стрілу. Це може бути як мобільна , так і стаціонарна конструкція . Він може мати стрілу різної довжини. Проте використання стріли більше 10 метрів не зручно і не практично. Якщо необхідно перекрити досить широкий проїзд , краще встановити один шлагбаум з правого боку , а другий з лівого боку. Цей варіант буде дешевше і практичніше.

Шлагбауми можуть працювати одночасно і забезпечувати перекриття великих проїздів. Електронні блоки керування для автоматичних шлагбаумів забезпечують можливість завдання різних режимів роботи. Управління може здійснюватися дистанційно від кнопки , підключеного зчитувача карток , кодової клавіатури і т.п. Приймач радіоуправління дозволить дистанційно управляти шлагбаумом за допомогою мініатюрного радіобрелка . Укомплектований фотоелементами або індукційними металодетекторами , автоматичний шлагбаум здатний визначати наявність поруч автомобіля , що забезпечує повну безпеку експлуатації.

Де саме можна встановлювати шлагбауми

Установка шлагбаума для преграждения проїзду на приватну територію , це найперша необхідність для її захисту від проїзду туди стороннього автотранспорту. Як правило , шлагбауми встановлюють безпосередньо перед в'їздом на охоронювану приватну територію. Природно шлагбаум необхідно встановлювати таким чином , щоб не можна було потрапити на територію, що просто об'їхавши його збоку .

Багато організацій віддають перевагу саме шлагбаумів , а не масивним залізних воріт . Цьому є кілька пояснень. По-перше , вартість залізних воріт набагато вище вартості шлагбаума , а по-друге , масивні залізні ворота , занадто довго відкриваються , що в свою чергу зменшує швидкість пересування автотранспорту через пропускний пункт. Перед установкою шлагбаума , необхідно зробити для нього фундамент. 

Якщо шлагбаум оснащений стрілою , яка за своєю довжиною перевищує три з половиною метра , то необхідно оснастити шлагбаум маятникової опорою або опорною стійкою .Якщо шлагбаум не обладнано системою дистанційного відкриття / закриття , то його слід встановлювати недалеко від місця , де будуть перебувати люди , які пропускатимуть автотранспорт. В даний час набирає популярність установка шлагбаумів при в'їзді на дворову територію. Установка шлагбаума перед в'їздом у двір вашого багатоповерхового будинку , дозволить вам в значній мірі розвантажити парковку перед будинком , так як туди не будуть заїжджати мешканці з сусідніх дворів. Шлагбауми ставлять перед офісними будівлями і всередині складських приміщень. Цей захід допомагає краще контролювати транспортні потоки . Природно , що без шлагбаума на в'їзді , не обходиться практично не одна платна автостоянка.

Шлагбаум перед в'їздом на приватну територію якої організації , надає їй солідності , а для великої компанії установка шлагбаума є просто життєвою необхідністю. Установка шлагбаума перед кафе або рестораном , дозволить вам звільнити парковку від сторонніх автомобілів і надати її вашим відвідувачам. Не рекомендується встановлювати шлагбауми самостійно , краще звернутися за допомогою в спеціалізовану організацію , яка допоможе його встановити і , якщо це необхідно , погодити встановлення шлагбаума з місцевою владою.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk