Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Догляд за пластиковими вікнами

Пластикові вікна надійні, довговічні і невибагливі. Завдяки гладкій поверхні профілю і еластичним ущільненням, пластикові вікна не доставлять особливого клопоту під час догляду за ними. Проте, щоб пластикові вікна довго зберігали свої властивості, дотримуйтеся простих порад по догляду за вікнами.

Щоб пластикові вікна прослужили довго і при цьому зберегли привабливий зовнішній вигляд, звертайтеся з рамами дбайливо : удари згубно позначаються на геометрії профілю, а подряпини на пластику відремонтувати неможливо.

Зберігайте  пластикові вікна в чистоті, що не обмежується тільки сезонним миттям скла.- очищаються теплою водою з додаванням миючого засобу. Не слід застосовувати абразивні засоби, які дряпають поверхню, або розчинники, які позбавляють пластик гладкості і блиску, а іноді навіть змінюють колір. Частка стекол пластикових вікон: скла очищайте теплою водою та спеціальними засобами для миття скла. Чи не застосовуйте агресивні засоби або засоби, що містять розчинник.- Догляд за фурнітурою пластикових вікон: два рази на рік необхідно очищати петлі і механізми від забруднення, а потім змащувати всі рухомі частини фурнітури машинним маслом. Для видалення забруднень не дозволяється використання чистячих і миючих засобів, до складу яких входять кислота або інші агресивні сполуки, які можуть пошкодити захисне покриття фурнітури пластикового вікна.- Догляд за ущільнювачем пластикових вікон: очищати ущільнювач від пилу і забруднень найкраще спеціальним засобом або теплою мильною водою. Існують як спеціальне масло для змащення фурнітури, так і засіб для змащення ущільнювача, що додає йому еластичність. Не можна використовувати для чищення ущільнювача органічні та хімічні розчинники.Регулярно дотримуючись цих нехитрих рекомендації, ви надовго збережете тепло, комфорт і радість, які подарують вам ваші пластикові вікна.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk