Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Захисні ролети

Захист власного житла – це одна з головніх задач для сучасної людини. Захисні ролети вже тривалий час успішно виконують цю функцію і є при цьому дуже елегантним та респектабельним доповненням до екстер'єру будинку. Вони не тільки є рішенням для фасадів магазинів чи офісів, їх можна використовувати і для приватних помешкань – це чудова альтернатива для традиційних металевих грат, що з часом можуть втратити свій зовнішній вигляд через корозію.
На відміну від застарілих грат, ролети естетичні та сучасні. Вони відкриваються в будь-який час доби і мешканці будинку або квартири вільно можуть дивитися на навколишній світ, без будь-яких перешкод у вигляді грат. Чудове теплозбереження в холодні періоди року. Правильно розміщені, перед віконним або дверним прорізом, ролети здатні знизити можливі втрати тепла (енергії опалення) на 50%.
Основним матеріалом, з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняють екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах.
Ролети не вимагають спеціального догляду, легко очищаються і миються. Витрати на встановлення ролет багаторазово окупаються протягом терміну їх служби. Ролетні системи працюють безвідмовно протягом багатьох років.
Основні функціональні характеристики захистних ролокасет:
- Захист від злому та проникнення;
- Захист від несприятливих погодніх умов;
- Захист від сонячних променів;
- Захист від пилу, шуму та сторонніх предметів з вулиці;
- Теплоізоляція;
- Затишок і спокій;
- Зручні в користуванні.

Конструкція захистних ролет:
Ролокасети складаються з полотна, направляючих, короба і механізму управління. Полотно формують окремі алюмінієві ламелі, що з'єднуються між собою спеціальним кріпленням. В коробі, що кріпиться зверху, розміщений вал, на який потім намотується полотно при відкриванні ролокасети.
Ролокасети мають стандартні кольори : коричневий , білий , бежевий , сірий , та нестандартні .
Ламелі ролокасет мають свої типорозміри AR 37,41,44…77 . Типорозмір ламелі визначається по таблиці в папці « Ворота , ролокасети « від ширини та площі ролокасети.
Найбільш поширені ролокасети з лам елями AR 41.
Ці ламелі мають додаткові кольори ( ціна дорожча ):
- Золотий дуб ( короб направляючий коричневий )
- 19 кольорів ( нарізка ламелей на стенді )
AR 77 – так звана гаражна ролета , кольористика співпадає з AR 41 , але потребує додаткового узгодження з виробником .
Ламелі ролокасети можуть бути перфоровані на замкових з’єднаннях , що забезпечує доступ розсіяного світла , створюючи напівтемряву в приміщенні , не піднімаючи полотно .
Як зазначалося вище, ламелі виготовляються з порожнинного алюмінієвого профілю з товщиною стінок (0,3-0,5 мм.), що заповнюється пінополіуретаном. Це забезпечує міцність та чудову звуко- і теплоізоляцію. А також, це може бути екструдований алюміній, що має більш високі протизламні характеристики та є більш стійким до зовнішніх впливів за рахунок товщини стінок (1-1,5 мм.) і наявності поперечного ребра жорсткості. Загалом, ламелі виконані з алюмінієвого профілю відрізняються стійкістю до корозії, що гарантує їх тривалий термін служби і чудовий зовнішній вигляд.
Всі ці системи можуть бути обладнані різними механізмами управління від класичного ручного відкривання до сучасного автоматичного.
Ручне підняття ролокасет є оптимальним варіантом для пріміщень з декількома вікнами з невеликими проємами. Управління в цьому механізмі відбувається за допомогою касети, корда чи редуктор
Електромеханічне (автоматичне) управління є сучасним і найбільш зручним способом відкривання. Воно діє за допомогою електроприводів з механічними чи електронними кінцевими вимикачами, що включають вбудоване радіокерування, систему аварійного ручного підйому та систему розпізнавання перешкод.
Ролокасети передбачають декілька варіантів монтажу. Це може бути монтаж з накладним зовнішнім коробом, з вбудованим зовнішнім коробом, з вбудованим внутрішнім коробом. Ще один варіант монтажу – це вбудований короб, що не перевантажує зовнішній вигляд будівлі зайвими конструкціями і є дуже практичним рішенням.
Дуже велика кольорова гама ламелей , які легко підійдуть під різноманітний дизайн фасаду .
Ролетні грати
Чудовим рішенням для офісних приміщень є ролетні грати – елегантні й легкі, та при цьому міцні, вони ідеальні для власників магазинів чи бутиків, торгових павільйонів, банків, ресторанів та кафе, підземних паркінгів тощо.
Використання цих систем не тільки збереже матеріальні цінності, а й забезпечить привабливий зовнішній вигляд вітрини, що дасть змогу демонструвати виставлений товар в вихідні чи святкові дні.
Додаткові комплектуючі
Кутник , направляюча , які встановлюються внизу ролокасети , коли немає площини , яка обмежує рух полотна вниз за направляючі .
Можливо встановлювати в комплектації з москітною сіткою ( конструкція і можливість виробництва узгоджується з виробником )
Корисні поради
Для підтримки виробу в постійній справності і готовності до работи необхідно очищати полотно і направляючі шини ролети від пилу ,бруду , льоду (у зимовий період ) і лишніх предметів (дрібних каменів ,листя , гілок ). Для чистки ролет допускається використання м’ягкої гупки і неагресивних миючих розчинів .
Ціни та ціноутворення
Розраховується по прайсу у папці «Ворота , ролокасети» (постійно оновлюється)

Корисні поради при виборі ролет
1. Оптимальна товщина алюмінієвої стрічки
Для виробництва профілів роликового плющення і роллформинговых захисних коробів "АЛЮТЕХ" завжди використовується стрічка строго встановленої товщини. Це гарантує стабільні прочностные характеристики кожного типоразмера профілю і короба.
2. Якісні алюмінієві сплави
Висока якість алюмінієвих сплавів для виробництва екструдованих профілів "АЛЮТЕХ" підтверджена укладенням акредитованого випробувального центру державної наукової установи "Інститут порошкової металургії"(атестат № BY/112.02.1.0.0263), де була проведена експертиза сплавів. Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.
3. Лакофарбне покриття
Висока якість лакофарбного покриття профілів роликового плющення і роллформинговых захисних коробів "АЛЮТЕХ" підтверджена протоколами випробувань BASF Coating(Німеччина) і AkzoNobel(Швеція). Якість покриття екструдованих профілів і коробів "АЛЮТЕХ" засвідчена сертифікатом QUALICOAT(Швейцарія).
Профілі роликового плющення "АЛЮТЕХ" виготовляються з алюмінієвої стрічки з двошаровим поліуретановим покриттям з інтегрованими частками поліаміду(ПУР/ПА). Полиамидные частки відрізняються більшою твердістю і стійкістю до стирання. Вони спеціально вводяться в поліуретанову підкладку для поліпшення механічних властивостей покриття.
Покрытие характеризуется:
- высокой устойчивостью к истиранию и царапинам;
- стойкостью к растяжению, растрескиванию и отслаиванию;
- устойчивостью к УФ-излучению и перепадам температур;
- высокой устойчивостью к коррозии;
- устойчивостью к воздействию агрессивных сред, например, моющих средств, паров растворителей, щелочей и др.,
- для экструдированных профилей – стабильностью блеска глянцевого покрытия.
4. Рівномірне пінозаповниння
Пінозаповниння профілів роликового плющення "АЛЮТЕХ" рівномірне, без пор і порожнин. Це гарантує високу стійкість профілів до навантажень і мінімалізує деформацію.
Щільність м'якого пінного наповнювача профілів "АЛЮТЕХ" складає 67 - 70 кг/м3, твердого пінного наповнювача - 318 - 322 кг/м3, що забезпечує найкращі прочностные характеристики профілів.
5. Оптимальні параметри намотування полотна
Геометричні розміри профілів - більше 13 параметрів - контролюються щодня в процесі виробництва. Основні показники - це товщина профілю і висота криючої поверхні профілю. Усі параметри для кожного типоразмера профілю завжди постійні і відповідають заявленим в технічному каталозі значенням.
Стабільна геометрія і серповидна конфігурація профілів "АЛЮТЕХ" у складі роллетного полотна забезпечують високі і постійні параметри намотування. Це забезпечує комплексну економію на вартості роллет за рахунок застосування бічних кришок і захисних коробів меншого типоразмера.
6.Високі антикорозійні властивості
Стійкість лакофарбного покриття екструдованих профілів до корозії підтверджена сертифікатом SEASIDE. Це актуально для приморських регіонів, для яких характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору і йоду.
Високі антикорозійні властивості бічних кришок "АЛЮТЕХ" підтверджені випробуваннями акредитованого при Міністерстві архітектури і будівництва Республіки Білорусь науково-дослідного республіканського унітарного підприємства по будівництву "Інститут БелНИИС"(Атестат № BY/112/02/1/0/0290) відповідно до ГОСТ 9.308-85.
7.Якісне сполучення усіх конструктивних елементів роллеты
Стабільна геометрія роллетных профілів, захисних коробів, октовалов, якісне литво бічних кришок і пластикових деталей(капсул, шківів, елементів ручних приводів) гарантують якісне сполучення усіх деталей роллеты - панелей короба з бічними кришками, валів з капсулами, адаптерами для електроприводів іншими комплектуючими. Це забезпечує відсутність проміжків, частин, що виступають, сприяє безперебійній роботі приводу і довгому терміну служби роллеты, а також гарантує якісний монтаж роллет "АЛЮТЕХ".

 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk