Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Догляд за захисними ролетами

Догляд за захисними ролетами нескладний. Це виріб проектувалося для зовнішнього застосування , тому воно досить витривало і догляд за ним не відніме у Вас багато часу і сил.
На що потрібно звертати увагу при монтажі та експлуатації захисних ролет для того , щоб вони служили Вам надійно довгі роки ?
Сполучення , шарніри між смугами захисних ролет ( ламелями ) необхідно утримувати в чистоті , не допускаючи засмічення їх сторонніми предметами , різним ( особливо - будівельним ) сміттям. Очищати ламелі можна м'якою ( щоб не подряпати фарбу ) щіткою , або - продувати ці місця несильним струменем повітря, наприклад - з пилососа . У разі хронічного засмічення шарнірних з'єднань захисних ролет полотно може намотуватися на вал насилу , що може призвести до поломок пружини вала через надмірні навантаження , поломок короба через те , що рулон засміченого полотна може виявитися більше розрахункових розмірів і до поломок самих шарнірних сполук.
Особливо небезпечно в цьому сенсі заледеніння полотна захисних ролет - наприклад , якщо в зимовий час на захисні ролети постійно потрапляє вода. У цьому випадку треба зрозуміти , звідки надходить вода і вжити всіх заходів до її правильному відводу.
Необхідно стежити також за чистотою напрямних і своєчасно очищати їх від сторонніх , випадково потрапили туди предметів .
Не потрібно докладати надмірних зусиль для управління захисними ролетами . Якщо вони закриваються або відкриваються з працею , краще викликати фахівця для їх ремонту , ніж намагатися своїми силами усунути причину поломки.
У захисних ролетах з електроприводом причинами механічних поломок може стати збій в регулюванні кінцевих вимикачів - тому, будь ласка , у разі будь-якої поломки відразу викликайте майстра для ремонту , не намагайтеся лагодити двигун самостійно.
Частка ж захисних ролет проста - цілком достатньо протирати їх м'якою тканиною , пилососити , а в разі серйозних забруднень - мити водним розчином будь-якого миючого засобу.
При дотриманні цих нескладних правил Ваші захисні ролети надійно і комфортно для Вас прослужать Вам довгі роки!

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk