Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Сонцезахисні ролети

Сонцезахисні ролети (тканинні) - один із найбільш практичних способів оформлення вікна.

Вони опускаються до будь-якого бажаного рівня і м'яко розсіюють сонячне світло. Прекрасно поєднуючись із гардинами й портьєрами, ці функціональні штори створюють теплу атмосферу у вітальні, дитячій і приємну напівтемряву у спальні. Вони також вдало розташовуються в місцях, де немає можливості використати портьєри, приміром, засклена лоджія чи кухонне вікно. Ще один аргумент на користь того, що Вам варто замовити рулонні штори, - завдяки розмаїтості тканин, які використовуються для цих штор, є можливість в широкому діапазоні регулювати інтенсивність освітлення в кімнаті. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то ми рекомендуємо використати тканини із сонцевідбиваючою поверхнею. Завдяки обробці спеціальною речовиною ці тканини не вигорають і перешкоджають вигоранню предметів інтер'єру кімнати. Ролети за своєю конструкцією дуже функціональні: їх можна встановити в проріз вікна, на стіну й навіть на стелю.

  Тканинна ролета складається  з :

  •  карнізу 
  •  матеріал
  •  механізму управління 
  •  фіксації нижньої планки (магніти , жилка )
  
Широкий вибір систем :        

Відкритого типу : 

    - “ Колібрі – Люкс “

    - “ Класична М – 25 “ , “ Класична М – 28 “ ,

         “ Класична L – 32 “,  “ Класична L – 40 “ ,   “ Класична L – 45 “

    - “ Пружина – 25 “ , “ Пружина – 28 “ , “ Пружина – 38 “

    - “ Мансарда відкрита “

 

 

         В коробі з напрямними   : 

             - “ Мінікасета – Люкс “

             - “ Преміум “

             - “ Медіум “

             - “ Медіум – пружина “ , “ Медіум  день – ніч “

             - “ Мансарда – Люкс “ -можливість встановлення  автоматики .

             - “ Максі – Універсал “-  можливість встановлення  автоматики .

             - “ Кубик “ -  можливість встановлення  автоматики 

 

         Тканинні ролети «Зебра»

Тканинні ролети «Зебра» – стильні та сучасні сонцезахисні тканинні ролети для Ваших вікон.

    Унікальність           Тканинні ролети «Зебра» привабливі завдяки своїм спеціальним тканинам, в яких прозорі смужки чергуються з затемненими, утворюючи подвійне полотно. При підніманні чи опусканні смужки зміщуються і забезпечують м'яке затемнення у приміщенні, створюючи приємну атмосферу домашнього затишку.

    Універсальність      Пропозиція з декількох зручних систем дозволить обрати оптимальний варіант тканинних ролет для дому та офісу. Системи «Зебра» мають широкі можливості для кріплення: на стіну, до стелі, на стулку.

   Індивідуальність    Розмаїтий вибір якісних тканин для будь-якого інтер’єру дому чи офісу. Компанія «Роліс» пропонує більше 20 видів тканин колекції «Зебра» провідних світових виробників.

    Практичність        Системи «Зебра» просто встановлюються та зручні у користуванні. Тканини колекції «Зебра» мають хороші зносостійкі, антистатичні та пиловідштовхуючі властивості.

 

   Бамбукові ролети

Штори бамбукові , перш за все, — елемент декору. Їх головне призначення полягає в тому, щоб перетворити кімнату, додати якусь родзинку.

Бамбукові жалюзі, як і ролети з тканини складаються з полотна, сплетеного з пресованого бамбука, вони володіють невисокою щільністю, що дозволяє лише приглушувати яскраве світло з вулиці.Проте зараз на ринку жалюзі з’являються бамбукові полотна з високою щільністю. Звичайно ж, вони й коштують дорожче.

Особливості використання жалюзей з бамбуку 

Бамбукові жалюзі мають кілька властивих тільки їм особливостям:перше, бамбукові горизонтальні жалюзі слід застосовувати в приміщеннях з сухим і теплим мікрокліматом, тому що під впливом вологи вони можуть деформуватися, втрачаючи свій естетичний вигляд.друге, бамбук або джут є рослиною, в слідстві чого йому властиве неоднорідне забарвлення. З тієї ж причини таке натуральне полотно може мати незначні нерівності. Такі особливості тільки йдуть на користь, адже з їх допомогою бамбукові  ролети виглядають вишукано і багато, приносячи в приміщення якусь екзотичність і унікальність.

Керувати жалюзями з бамбука або джуту за допомогою шнура легко і просто.

Бамбукові жалюзі  передбачають два типи зборки полотна:

  •   римська 
  •   рулонна. 

 

Якщо при рулонній збірці воно згортається в рулон, то римська збірка утворює так звані «хвилі» , які рівномірно і красиво нависають одна над одною. Встановлювати бамбукові штори можна на будь-яку пряму поверхню.           

                     

 

     

 

 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk