Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Стандандартна установка ролет систем відкритого типу.

Визначивши загальне місцерозположення ролети рекомендується в першу чергу  встановити кронштейн під вісь.Вставивши вісь в закріплений кронштейн, а кронштейн з вставленим  механізмом утримуючи  рукою, необхідно вал ролети виставити горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем). Головна вимога при встановленні тканинних  ролетних  aсистем – горизонтальність валу. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі.Утримуючи кронштейн з механізмом потрібно декілька разів  повністю розмотати  та змотати ролету, щоб упевнитись у її  нормальному функціонуванні.Потім необхідно закріпити кронштейн механізму (точно виставивши горизонтальність валу, а також мінімальний поздовжній люфт).

Закріплюючи на ланцюжку з’єднувачі (або диски) виставити максимальневерхнє та максимальне нижнє (не допускаючи повного змотування тканини з валу)положення ролети.

Виконати остаточну перевірку ролети (впевнитись у рівній намотці ролети).

Можливі проблеми установки та методи їх усунення.

При опусканні нижньої балки на підвіконня нерівномірний просвітміж підвіконням та балкою.

Якщо нерівномірність незначна, її можливо спробувати усунути піднімаючичи опускаючи відповідній край ролети (можливість цього визначається тількиекспериментально). Необхідно контролювати ролету на предмет виявлення брижівта сповзання тканини до одного з країв.

Ролета випадає з кронштейнів.

Можливі причини - завеликий поздовжній люфт, встановлення „лопаток”механізмів пружина чи електропривід горизонтально,  нефіксуваннявставок в кронштейни (Колібрі-Люкс)

„Лопатки” механізмів  пружина чи електропривід завжди повинні  вставлятись вертикально. Металева  вісь механізму  пружини повиннаставитись у верхній отвір кронштейну.  Вставки в кронштейни (Колібрі-Люкс)повинні вставлятись до повної фіксації.

Ролета з пружиною неправильно змотується (не домотується, зривається з зафіксованого положення, тканина наповзає на кріплення).

Можливі причини – недостатня намотка пружини (середня кількість обертівнамотки - 15, більш точно визначається експериментально), надто сильнанамотка, ролета (при русі вверх) не супроводжується рукою (що є обов’язковим).

Рекомендується відрегулювати намотку пружини виходячи з конкретних умов експлуатації.

Інструкція з встановлення системи Мінікасета-Люкс :

Стандандартна установка.

1.Визначивши загальне місцерозположення ролети (симетрично відносно штапиків) рекомендується в першу чергу акуратно видалити (якщо в цьому є потреба) пластмасові штирки на задній стороні кріплень ролети (якщо монтаж ролети ведеться на рамі з м’якого дерева видаляти штирки не потрібно).

2.Рухом на себе потрібно зняти бокові кришечки.

3.Необхідно ролету виставити горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем) та зцентрувавши ролету відносно штапиків попередньо закріпити одним саморізом сторону протилежну управлінню.

4.Утримуючи сторону з управлінням потрібно декілька разів розмотати  та змотати ролету, щоб упевнитись у тому, що обтяжувач та тканина при роботі не впираються в бічні елементи вікна.

5.При необхідності потрібно виконати регулювання положення тканини та обтяжувача незначно піднімаючи чи опускаючи сторону управління. Головна вимога при встановленні тканинних  ролетних  систем – горизонтальність валу. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі.

6.Виконати остаточне кріплення ролети (на 4 саморізи).

7.Медичним спиртом ретельно знежирити поверхні на які будуть клеїтись направляючі.

8.Приміряти направляючі підставляючи їх впритул до короба (вирізи на задніх частинах направляючих повинні бути внизу).

Увага!!! Направляючі повинні клеїтись всією поверхнею клеючої стрічки. Поздовжний упор на задній поверхні направляючих не повинен „наповзати” на  площину приклеювання.

9.Після випаровування спирту зняти захисну стрічку з направляючих та приклеїти їх на визначені місця.

10.Поставити бокові кришечки на місце.

11.Закріплюючи на ланцюжку диски виставити максимальне верхнє та максимальне нижнє  положення ролети.

12.Встановити на ланцюжок обтяжувач.

13.Закріпити на направляючій (або рамі вікна) фіксацію обтяжувача (відріз стальної стрічки-самоклейки).

14.Виконати остаточну перевірку ролети.

Інструкція з встановлення систем з П-подібними направляючими Преміум,Медіум,Універсал:

Стандандартна установка.

1.Визначивши загальне місцерозположення ролети (згідно заміру) рекомендується в першу чергу попередньо закріпити одним саморізом сторону протилежну управлінню (у випадку якщо встановлюється Максі-Універсал потрібно закріпити одну скобу).

2.Необхідно ролету виставити горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем).

3.Утримуючи сторону з управлінням потрібно розмотати  ролету, щоб упевнитись у тому, що тканина правильно розташована у перекриваємому пройомі, та визначитись з місцями кріплення направляючих. Якщо ролета має значний розмір чи встановлення проводиться однією людиною на цьому етапі допускається попередньо закріпити другу сторону ролети.

4.При необхідності потрібно виконати регулювання положення тканини та обтяжувача незначно піднімаючи чи опускаючи ту чи іншу сторону ролети. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі.

5.Виконати остаточне кріплення ролети.

6.Остаточно визначитись з методом кріплення направляючих (приклеювання чи кріплення саморізами).

7.Якщо вибрано приклеювання медичним спиртом слід ретельно знежирити поверхні на які будуть клеїтись направляючі.

8.Якщо вибрано кріплення саморізами потрібно підготувати направляючі. У кожній направляючій потрібно просвердлити отвори для кріплення (як мінімум у верхній та нижній частинах). Отвір у лицьовій частині направляючої повинен мати більший діаметр (щоб проходила шляпка потайного саморізу), крім того для випадку з Максі-Універсалом діаметр свердла повинен підбиратися під діаметр заглушок (які входять в комплект). Отвір у тильній частині направляючої повинен мати менший діаметр (згідно діаметра стержня саморізу), а також обов’язково повинен засвердлюватися потай (з внутрішньої сторони направляючої). Після встановлення отвори в лицьовій частині повинні маскуватись або заглушками (для Максі-Універсалу ), або шматочками самоклею чи кольорового скотча.

9.Приміряти направляючі підставляючи їх до короба таким чином щоб з одного боку забезпечувалося максимальне перекриття, а з іншого ні в якому положенні ролети тканина чи балка не впиралися у внутрішню торцову поверхню направляючих. Визначивши правильні положення направляючих потрібно їх відмітіти.Встановити направляючі користуючись раніше зробленими відмітками ( зняти захисну стрічку з направляючих та приклеїти їх на визначені місця або закріпити їх при допомозі саморізів).

10.Закріплюючи на ланцюжку з’єднувачі чи диски виставити максимальне верхнє та максимальне нижнє  положення ролети.

11.В системах Медіум та Преміум встановити на ланцюжок обтяжувач.

12.В системах Медіум та Преміум закріпити на  направляючій (або рамі вікна) фіксацію обтяжувача (відріз стальної стрічки-самоклейки).

13.Виконати остаточну перевірку ролети.

 

 


                                                      

Інструкція  для встановлення систем Зебра :

Зебра Колібрі:Визначивши загальне місцерозположення виробу рекомендується 

1.встановити кронштейн під вісь (разом з кронштейном Зебра Колібрі).

2.Вставивши вісь в закріплений кронштейн, а кронштейн з вставленим    механізмом утримуючи  рукою, необхідно вал виробу виставити горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем). Головна вимога при встановленні тканинних  ролетних  систем – горизонтальність валу. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі.

3.Закріпити кронштейн механізму (разом з кронштейном Зебра Колібрі) точно виставивши горизонтальність валу, а також мінімальний поздовжній люфт не більше 2мм.

4.Встановити профіль Зебра Колібрі у кронштейни Зебра Колібрі.Якщо виріб комплектується звичайною балкою, необхідно встановити у виріб вал алюмінієвий Ø 12мм з заглушками.

5.Встановити обтяжувач ланцюжка.

6.Виконати перевірку виробу (впевнитись у рівній намотці, перевірити правильність встановлення обмежувачів та перекриття смуг у нижньому положенні).

7.В разі необхідності відкоректувати верхнє та нижнє  положення виробу, переставивши обмежувачі.

Зебра Колібрі (з монтажною пластиною):

1.Визначивши загальне місцерозположення виробу рекомендується за допомогою саморіза попередньо закріпити сторону протилежну управлінню.

2.Вставивши вал виробу горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем) необхідно виконати попереднє кріплення сторони управління. Головна вимога при встановленні тканинних  ролетних  систем – горизонтальність валу. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі.

3.Перевіривши горизонтальність виробу необхідно виконати остаточне кріплення виробу.

4.Встановити обтяжувач ланцюжка.

5.Виконати перевірку виробу (впевнитись у рівній намотці, перевірити правильність встановлення обмежувачів та перекриття смуг у нижньому положенні).

6.В разі необхідності відкоректувати верхнє та нижнє  положення виробу, переставивши обмежувачі.

Зебра Комбі, Зебра Максі, Зебра Касета відкрита  та Зебра MG-28.

 Встановити відповідні  кронштейни на стіну або на стелю (в залежності від вимог монтажу), необхідно касету виробу виставити горизонтально (бажано користуватись якісним рівнем).Головна вимога при встановленні тканинних  ролетних  систем – горизонтальність валу. Значні відхилення від горизонтальності – неприпустимі. Закріпити виріб на кронштейнах.

При встановленні системи Зебра Комбі виступаючий „язичок” кліпсу повинен бути спереду, а при встановленні систем  Зебра Максі, Зебра Касета відкрита та

Зебра MG-28  виступаючий „язичок” кліпсу повинен бути ззаду.

Встановити обтяжувач ланцюжка (для Зебра Комбі, Зебра Колібрі (обидві)  та Зебра MG-28). Виконати перевірку виробу (впевнитись у рівній намотці, перевірити правильність встановлення обмежувачів та перекриття смуг у нижньому положенні).В  разі необхідності відкоректувати верхнє та нижнє  положення виробу, переставивши обмежувачі.

При покупці штор для двостулкового вікна необхідно уточнити у консультанта, щоб механізм підйому був на праву і ліву сторону.


 

Встановлення жалюзів

Розмітка місць установки

Монтаж починається з розпакування і вивчення інструкції. Далі, відповідно до інструкції точно розмітити положення кріпильних деталей, щоб легко увійшов і відмінно тримався контейнер з «жалюзями». Розмітку робити олівцем за рівнем і з рулеткою, щоб не допустити перекосу посадки, передбачити можливість регулювання контейнера, щоб планки жалюзі не виступали за межі скла.

монтаж жалюзі

Монтаж вимагає точності і особливо акуратності. Можна уявити три головних способи монтажу:

• У накладку.

• У віконний отвір.

• На кожну стулку індивідуально.

Жалюзі потрібно прикріпити до пластикового вікна впритул, так, щоб вони органічно виглядали. По відмітках засвердлити пластикове вікно тонким свердлом і ввернути дужки саморізами. Закріпити скоби засувками вгору. І після вставити контейнер з жалюзі, закрити засувки і перевірити точність посадки. Далі виробляємо установку нижніх тримачів. Щоб точно їх розмітити необхідно, опустити шторку і намітити положення так, щоб воно було натягнуто, але не бовталося. Потім так само засвердлити отвори і шурупами прикрутити тримачі. Вони фіксуватимуть полотно з планок, щоб воно не відходила від вікна, якщо його встановити в позі провітрювання. Для підйому шторки вгору треба руками вийняти полотно з нижніх тримачів. За допомогою шнура управління можна розкривати і закривати жалюзі. Контейнер повинен вільно одягатися і зніматися, а скоби повинні жорстко сидіти на вікні.

Вибір жалюзі зазвичай роблять залежно від оформленого стилю інтер'єру приміщення. Найбільш популярними вважаються жалюзі на вікна пластикові. Пластик легко очищається, довго не зношується, для здоров'я не шкідливий, тому їх використовують частіше в домашніх умовах. Ще вони виготовляються з дерев'яних ламелей, такі штори діляться на два типи - для стулки і для глухого вікна. Жалюзі для глухого вікна кріпляться тільки у верхній частині вікна. У разі, якщо це кутове вікно або вікно знаходиться на протязі, в такому випадку жалюзі необхідно зафіксувати внизу. При сильному вітрі ролети можуть бовтатися з боці в бік, можуть битися об профіль і при цьому погнутися і втратити естетичний вигляд.

Догляд за горизонтальними жалюзі

Такі світлозахисні пристрої необхідно три -чотири рази на місяць очищати від пилу. Можна зняти пил м'якою сухою ганчіркою, але більш ефективно можна зробити це за допомогою пилососа з м'якою ворсистої насадкою. Жалюзі з кухонних вікон в силу забруднення сухого чищення не піддадуться, тому вони підлягають мийці. Роблять це таким чином:

• Шторки зняти зі дужок.

• У теплій воді з будь-яким миючим засобом промити акуратно ламелі.

• Добре прополоскати в чистій воді і після протерти насухо.

• Одягти жалюзі на свої місця і після повного висихання, витерти сухою ганчіркою плями висохлої води.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk