Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Де використовують горизонтальні жалюзі.

Алюмінієві жалюзі - найпоширеніший і самий універсальний тип горизонтальних жалюзі. Не поступаються їм в практичності і жалюзі з пластика. Виготовлення жалюзі з алюмінію і пластика набуло особливої популярності завдяки тому, що такі жалюзі добре тримають форму, істотно виграючи на тлі жалюзі з інших матеріалів. Горизонтальні алюмінієві жалюзі давно стали «класикою жанру». До всіх переваг горизонтальних жалюзі, додається універсальність алюмінію, адже спочатку ламелі виготовлялися з крихкого і тому не дуже довговічного пластику. Різні кріплення дозволяють розташовувати алюмінієві горизонтальні жалюзі на різні поверхні. Горизонтальні жалюзі виготовлені зі смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм, з нанесеним покриттям, стійким до впливу сонячної радіації і перепадів температури. Простота в догляді і експлуатації є безперечними перевагами алюмінієвих горизонтальних жалюзі.

У властивості горизонтальних алюмінієвих жалюзі входить: регулювання світла і його розсіювання в приміщенні, створення ефекту віддзеркалення світла ламп, зведення до мінімуму температури влітку і збереження тепла взимку, стійкість до деформацій, прості у догляді, а також стійкість від дії сонячних променів.

Застосування жалюзі :

Горизонтальні алюмінієві жалюзі відповідають всім вимогам сучасного дизайну. Вони дуже надійні, довговічні і практичні. Горизонтальні алюмінієві жалюзі мають величезну кількість переваг, їх практичність не змусить задуматися про вибір типу жалюзі і вони заслужено займуть місце у вашому інтер'єрі.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk