Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Як чистити жалюзі?

У багатьох квартирах замість набридлих важких штор зараз з'явилися легкі витончені жалюзі. Вибір жалюзі величезний і за формою, і за колірною гамою, тому вони чудово вписуються в інтер'єр, не захаращуючи приміщення і прикрашаючи його.

 Одним з великих переваг жалюзі - це те, що догляд за ними надзвичайно простий. Залежно від типу, проводиться чищення або прання, а от з деякими особливостями догляду за жалюзі, ми вам розповімо.

   Вертикальні тканеві жалюзі не рекомендується прати в пральній машині. Такі жалюзі цілком достатньо регулярно протирати м'якою ганчіркою або пилососом, знімаючи пил з ламелей. Для миття жалюзі можна використовувати тільки холодну або теплу воду. Якщо жалюзі сильно забруднені, то їх можна зняти, помістити у ванну з теплою мильною водою, залишаючи верхній карниз з механізмом управління над водою, потім ретельно сполоснути і протерти. Після цього висушити жалюзі в розправленому вигляді на відкритому повітрі.

  Для зручності експлуатації рекомендується раз на рік змащувати направляючі карниза жалюзі силіконовою змазкою

  Чистка пластикових жалюзі проводиться різними способами в залежності від ступеня забруднення: це може бути вологе прибирання із застосуванням миючих засобів, або ж просте змахування пилу.

  Чистка алюмінієвих горизонтальних жалюзі проводиться нечасто: їх просто протирають вологою губкою. Але при сильному забрудненні жалюзі можна також використовувати губку, змочену в розчині шампуню.

  Дерев'яні жалюзі мити не рекомендується - вода може викликати деформацію ламелей і змінити їх забарвлення. Догляд за дерев'яними (солом'яними) жалюзі проводиться також, як і за тонованим деревом без лаку. Такі жалюзі можна протирати тільки сухою ганчіркою або очищати за допомогою пилососа з м'якою насадкою.

  А ось рулонні штори ( ролети ) слід чистити дуже акуратно. Їх не можна терти, та й чистячі засоби для них підходять тільки нейтральні. Губки для миття повинні бути обов'язково м'якими. Після змивання миючого засобу рулонні штори потрібно розгорнути і просушити.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk