Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Підвіконня

Підвіконня- Незмінний складовий елемент кожного віконного отвору. Крім того, що ця нехитра конструкція виконує важливу функцію - перешкоджає проникненню холоду в приміщення і виходу тепла з нього, підвіконня ще й важлива деталь інтер'єру. Він економить простір, якщо помістити на нього різні побутові прилади, з його допомогою ви прикрасите приміщення, розмістивши на ньому вазони з рослинами, вазу з квітами або інші предмети інтер'єру, а підвіконня, виконаний з натурального дерева або каменю, додасть вашому будинку лиск і неповторний стиль.

Раніше найбільш поширеними моделями підвіконь були підвіконня, виготовлені з дерева. В останні ж роки широке поширення одержали так звані пластикові підвіконня, тобто моделі з полівінілхлоридного (ПВХ) профілю. І це цілком і повністю виправдане: підвіконня ПВХ мають цілий ряд переваг над своїми побратимами.

Пластиковий підвіконня легкий, зручний, виглядає стильно і сучасно, тому підійде як доповнення до будь-якого інтер'єру. Крім того, пластикові підвіконня абсолютно не вибагливі у догляді, на відміну від тих же дерев'яних моделей. Так, дерев'яні підвіконня не можна сильно змочувати водою, очищати абразивними засобами, розчинниками, а раз на кілька років їх бажано покривати додатковим шаром лаку, фарби або воску. Пластиковий підвіконня досить протерти вологою губкою - і він буде виглядати як новий.

Для виробництва пластикових підвіконь використовуються екологічно безпечні і не займисті матеріали, а поверхня підвіконня захищає ламінована ПВХ плівка товщиною 0,25 мм. Ще один плюс: ви може вибрати будь-який, найбільш підходящий для вас колір плівки. Найпопулярніший колір сьогодні - білий, проте для підтримки загальної концепції дизайну свого приміщення, можна зробити підвіконня під колір дерева або мармуру, і це обійдеться значно дешевше, ніж підвіконня з однойменних натуральних матеріалів.

Конструкції пластикових підвіконь мають низький коефіцієнт теплового розширення - це значить, що в місцях примикання підвіконня до віконної системі не будуть утворюватися щілини при сезонних перепадах температур і вологості - чого не скажеш про дерев'яні підвіконнях. Крім того, спеціальне захисне покриття робить підвіконня ПВХ стійким до механічних пошкоджень: воно захищає ваше підвіконня від подряпин і ударів, а термостійкі властивості підвіконня дозволяють ставити на нього гаряче, не побоюючись, що посуд залишить на ньому сліди.

Важлива перевага пластикових підвіконь - стійкість до ультрафіолетових променів, що оберігає його від вигоряння, а значить він завжди буде мати відмінний вигляд! А завдяки багатокамерній конструкції підвіконна дошка з ПВХ досить міцна, жорстка, важкозаймисті і довговічна, оскільки не гниє і не розкладається.

Всі перераховані якості пластикових підвіконь зайвий раз доводять: обравши підвіконня ПВХ - ви позбавите себе від зайвих турбот з догляду за цією деталлю віконного блоку, забезпечите вашому будинкові тепло і затишок і прикрасите своє житло.

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk