Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Підвіконня «ДАНКЕ»

Виробництво ПВХ підвіконь здійснюється на високотехнологічному обладнанні (виробництво - Німеччина ) , а вітчизняні фахівці забезпечують ретельний контроль параметрів і якості виробів на всіх етапах їх виробництва. Підвіконня мають особливу, оригінальну , запатентовану конструкцію, що забезпечує підвищену міцність підвіконня при його невеликій вазі. Крім міцності , конструкція захищає підвіконня від усадки матеріалу - поширеної проблеми виробів з ПВХ. Дошка підвіконня покривається ламінатом " Elesgo " - це унікальна розробка німецької компанії " DTS Systemoberflaechen GmbH " , яка не має аналогів у світі. Ламінат з повністю глянцевою поверхнею , і сама назва розробки вже стійко асоціюється у споживача з глянцем. Elesgo володіє найвищим рівнем міцності. Підвіконня Danke впевнено виграють у більшості виробів іншого типу : за якістю вони краще , ніж підвіконня з покриттям з ПВХ- плівки і з покриттям CPL ; краще , ніж підвіконня на основі ДСП , деревно- полімерних композитів і навіть чим підвіконня з натуральних матеріалів - дерева і каменю.

Склад підвіконня « ДАНКЕ » - це пластикова основа з оригінальною комбінацією внутрішніх ребер жорсткості , що не проступають на лицьову поверхню - головна умова для нанесення глянцевого покриття. Саме покриття - це сучасний , екологічно чистий , зносостійкий ламінат ТМ « ELESGO » (Німеччина) з глянцевою фактурою поверхні. Завдяки інноваційній технології виробництва ламінату досягнута передача найдрібніших нюансів декорів природного каменю та дерева. А сама поверхня відрізняється високою стійкістю до вологи , механічного і хімічного впливу , нечутлива до ультрафіолету. Колірна гамма представлена в широкому спектрі :

Satin Biano - білий сатин - матова фактура поверхні своєю вишуканістю створить затишну обстановку в будинку.

 

 

  

Creme de Turquie - турецький мармур теплого кремового відтінку. Універсальне застосування : спальня , вітальня , їдальня або кухня 

  

 

 

Alicante de Valencia - італійський мармур - темно - бежевий відтінок і бездоганно - натуральний малюнок мармуру. Добре гармонує з меблями , стінними декоративними куточками , підлогою і декоративними елементами

 

 

  

Grigio azzuro - турецький мармур сіро -блакитного відтінку. Гарне доповнення до блакитних інтер'єрам , кухонних меблів і т.д.

 

 

  

Lalbero dell'oro - золотий дуб - імітація лакованого дерева. Підійде не тільки до ламінованим металопластикові вікна, а й до дерев'яних вікон .

 

 

  

Wenge - венге . Декор Wenge ідеально підходить для створення контрастних акцентів в інтер'єрі. Це - одна з найактуальніших тенденцій в дизайні.      

  

 

  

Lalbero Classico - світлий дуб Декор Lalbero Classico дивує м'якими природними відтінками і натуральній текстуторю дуба.

 

 

  

Lucido Bianco - білий глянець класичний білий колір з глянцевою шовковистою фактурою поверхні - оптимальне рішення для будь-якого інтер'єру. 

 

 

  

Rojo Alicante - теракотовий мармур. Незвичайна текстура природного каменю , яку з чудовою точністю передає декор , дозволяє реалізувати нестандартні дизайнерські рішення.

 

 

  

Lalbero Bruno - коричневий дуб . Насичений відтінок і чудова текстура темного дуба , майстерно втілені в декорі Lalbero Bruno , створюють атмосферу стабільності і комфорту.

 

 

  

Mahagony - червоне дерево . Червоне дерево завжди було атрибутом багатства і розкоші. Глянцевий фактура ще більше підкреслює солідність декору Mahagony .

 

 

  

Онікс - рожевий онікс. Неповторний рожевий Onyx надає інтер'єру свіжості і витонченості. Декор дуже точно передає розкішну текстуру цього красивого каменю. Жоден ремонт не буде справжнім і європейським без витончених квітів цього незабутнього відтінку , який передає підвіконня Данке.

 

   

 Marmor Classico - сірий мармур. Класичний сірий мармур є універсальним у застосуванні , він благородний і ніколи не втрачає актуальності.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk