Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Підвіконня "Alber"

De Art Group - це нове деревообробне підприємство , яке створювалося безпосередньо для виготовлення дерев'яних підвіконь.Тривалий термін розроблялася технологія дерев'яного підвіконня Alber . Колектив професіоналів в деревообробці зважували всі переваги і недоліки інших дерев'яних підвіконь. Перша проблема притаманна їм - це деформація , так як дерево це природний матеріал.Цю проблему ми вирішили за рахунок комбінованого будови нашого підвіконня.Дерев'яний підвіконня Alber виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнанні , завдяки чому ми можемо відстежувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва.Ми змогли вийти на низьку вартість продукції завдяки високій продуктивності обладнання.Ми використовуємо екологічно чистий лак та барвники на водній основі відомої німецької фірми , з якою співпрацюють більшість вітчизняних і європейських виробників вікон.У першу чергу підвіконня Alber стійкий до ультрафіолетового випромінювання . Завдяки використанню лаків та барвників на водній основі ми отримали стійкість до вологи , що забезпечить первинний вигляд на багато років.У кінцевому результаті вийшов якісний міцний дерев'яний підвіконня, який буде прикрашати ваш будинок.

Сьогодні, коли в інтер'єрний дизайн міцно увійшла мода на натуральність і легкість, кожна деталь інтер'єру повинна повністю йому відповідати

 Для виготовлення дерев'яних підвіконь Alber використовується тверді породи дерева, такі як дуб і береза. Тому вони відрізняються підвищеною міцністю і витримують досить велике навантаження. Можна змінити форму підвіконня, що дозволить надалі використовувати його, як письмовий стіл. Таке рішення вдале для приміщень з невеликою площею. Тому дерев'яний підвіконня Alber - це багатофункціональний елемент інтер'єру.

Також слід зазначити, що при дбайливому відношенні і правильному догляді, дерев'яний підвіконня тривалий час буде прикрашати ваш будинок, так, як лаки, які використовуються для їх покриття, не тільки захищають від передчасного старіння, а й захищають від усіляких механічних пошкоджень.

Переваги дерев'яних підвіконь Alber

1. Висока щільність матеріалу.

2. Висока стійкість до вологи.

3. Виготовлення тільки з деревини вищого гатунку.

4. Підвіконня Alber, завдяки запатентованій технології побудови, захищені від деформації.

5. Можливість виготовити підвіконня шириною до 1000 см

Колірна гамма

Всім відомо, що двох однакових дерев не буває. На текстуру дерева може впливати те, що дерева ростуть у різних умовах (грунт, клімат, щільність насаджень і т.д.). Тому колір підвіконня може на кілька тонів відрізнятися від зразків на розкладці.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk