Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

REHAU

Заснована у 1948 році, компанія REHAU є лідером у виробництві продукції з полімерів. Сьогодні важко уявити життя без ПВХ продуктів, але виявляється, що застосування полівінілхлориду було знайдено не одразу. Ціле століття його відкриття залишалось звичайним науковим фактом, доки не було винайдено спосіб виробляти ПВХ у промислових масштабах.

Для здійснення постійної інновації, розробки та тестування рецептури ПВХ наша компанія створила власний науково-дослідницький інститут полімерів REHAU. Ми пропонуємо більше 40 тисяч виробів з цієї сировини, до яких належать матеріали для літаків AIRBUS, комплектуючі для автомобілів BMW, Audi, Merсedes, хірургічні інструменти та багато іншого. Накопичений роками досвід використовується і при розробці віконних систем REHAU.

Ми пишаємося тим, що мільйони українців довіряють нашій якості. Cвою роботу в Україні компанія REHAU розпочала у 1997 році, і з 2000 року займає лідируючі позиції на ринку пластикових вікон, що підтверджено багатьма дослідженнями незалежних компаній.

ТІЛЬКИ ЯКІСТЬ СЛУЖИТИМЕ ВАМ ДОВГО

Компанія REHAU одна з перших впровадила ПВХ матеріал у виробництво віконних систем в 1958 році. Сьогодні ми залишаємося інноватором, який дотримується незмінних стандартів німецької якості та контролює виробництво продукції на всіх етапах, від проектування до встановлення.

Профільні системи REHAU поставляються в Україну виключно з власних заводів REHAU в Європі, пройшли міжнародну та українську сертифікацію.

Ми розуміємо, що для надійної та довготривалої роботи Ваших вікон з REHAU профілів необхідно не тільки правильно обрати комплектуючі, але й грамотно виготовити та змонтувати конструкцію. Саме тому, в межах розробленої компанією REHAU системи контролю якості, на виробництвах компаній-партнерів здійснюється системний технічний аудит. Окрім цього, компанія REHAU робить серйозний акцент на безперервному розвитку та навчанні своїх співробітників та працівників компаній-партнерів. З цією метою вже більше 10 років працює навчальний центр Академії REHAU.

КОМФОРТ ВАШОЇ ОСЕЛІ

На вибір вікна впливають різні чинники. Більшість користувачів переважно звертають увагу на теплоізоляційні характеристики віконної системи. Адже саме здатність вікна зберігати тепло впливає і на затишок в оселі, і на рахунки за електроенергію. Пластикові вікна з REHAU профілів відмінно зберігають тепло в будь-яких погодних умовах та в будь-яку пору року, незалежно від того, в якій температурній зоні Ви проживаєте. А в спекотне літо вікна забезпечують бажану прохолоду та дають можливість заощаджувати на кондиціюванні повітря.

Завдяки вікнам з REHAU профілів галас сучасного міста або довколишньої дороги залишається виключно на вулиці – всередину приміщення він не проникає, забезпечуючи затишок і домашній комфорт. Металопластикові вікна, завдяки своїй герметичності, додатково захищають приміщення від потрапляння вологи та пилу.

Якщо Ви обираєте пластикові вікна, то зовсім необов’язково зупиняти свій вибір на звичайному білому профілі. Сучасні віконні системи пропонують широкий вибір декору профілів: від фарбування до облицювання фарбованими алюмінієвими накладками. Найпопулярніший вид декору сьогодні – ламінування під різні породи деревини (золотий дуб, махагон), існує можливість декорування під срібло або мідь і навіть імітувати обробку шкірою. Компанія REHAU пропонує вибір з 44 видів декору та 11 профільних систем.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Сьогодні ми приділяємо значну увагу екологічності матеріалу. Існують заклади, в яких вимоги до віконних систем надзвичайно високі, – це лікарні, хімічні лабораторії, дитячі садочки та ін. Компанія REHAU гарантує екологічність та безпечність матеріалу, з якого виготовляються профільні системи REHAU, що підтверджено санітарно-гігієнічним висновком. Для нас підвищені вимоги – це не перешкода, а можливість запропонувати тільки найкращі та перевірені системи для Ваших пластикових вікон.

 

REHAU Euro-Design 60

REHAU Euro-Design 70

REHAU Euro-Design 86 plus

REHAU GENEO

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk