Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Захисні ролети

Ролети є візитною карткою сучасних і престижних будівель. Вони добре вписуються у любий архітектурний стиль і мають широку гаму технічних рішень.
Ролетні системи, що наша фірма використовує, забезпечують надійний захист від спроб проникнення в приміщення, крадіжок, актів вандалізму. Вони є сьогодні кращим рішенням по забезпеченню безпеки зовнішнього контуру будівлі для фінансових установ, офісних приміщень, торгівельних центрів.
На відміну від застарілих грат, ролети естетичні та сучасні. Основним матеріалом з якого виготовляються ролетні системи, є алюміній. Його відрізняє: екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових промінів та атмосферних впливів.
Ролети забезпечують збереження тепла в холодні періоди року: правильно розміщені поперед віконним чи дверним пройомом ролети здатні знизити втрати тепла на 50% - що є суттєвою економією на опаленні приміщень.
Ми пропонуємо різноманітну гаму приводів для ролетних систем: від класичних ручних (стрічковий, кордовий та шнуровий) приводів до сучасних електроприводів із рядом додаткових функцій (обмежений доступ, кодові замки, ключи-мікрочіпи, дистанційні, таймери та ін.).
В залежності від типу профілю ролет, ми можемо пропонувати Вам від 4-х до 8-ми стандартних кольорів ролетних систем: білий, сірий, коричневий, під дерево, червоний, кольору беж, сріблястий, синій. Індивідуальне кольорове рішення також можливе.
Наша компанія може запропонувати широкий спектр ролетних профілів, які здатні задовольнити смаки будь-яких замовників, вирішити низку складних питань по захисту віконно-дверних конструкцій, навіть гаражів та промислових приміщень. Асортимент профілів достатньо великий і включає профілі від 37 мм до 77 мм, як роликової прокатки так і екстрагованих із підвищеною міцністю.
Монтаж ролет можна здійснювати декількома варіантами, в залежностів від певного архітектурного рішення фасаду Вашої будівлі чи дому: короба ролет можуть бути змонтовані безпосередньо у віконні пройоми і монтуватися на зовнішню чи внутрішню поверхню стін.
Ролетні системи це:

  • максимально підвищений захист від зламу;
  • захист від сторонніх очей;
  • захист від сонячного світла;
  • захист від пилу і шуму; висока теплоізоляція і енергозабезпечення.
  • висока теплоізоляція і енергозабезпечення. 

 

Ми приділяємо особливу увагу по відношенню співробітників до виконанню вимог замовника на усіх етапах роботи: починаючи від консультації і розробки технічного проекту, монтажних робіт і закінчуючи гарантійним і сервісним зобов’язаннями.
Цікаві факти про захисні ролети:

  • при правильному розміщенні перед віконним або дверним отвором ролети здатні знизити втрати тепла на 50%;
  • ролети забезпечують покращену звукоізоляцію, понижаючи рівень шуму на 15 дБ;
  • згідно статистичних даних правоохоронних органів, 75% квартирних краж здійснюється в котеджах із незахищеними вікнами, 23,5% в котеджах з решітками та тільки 1,5% в котеджах з захисними ролетами.  

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk