Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Розсувні вікна на балконі

Насамперед - це економія простору. Розсувні стулки рухаються паралельно в площині скління, роблячи систему більш чисельною та функціональною в порівнянні з класичним ПВХ склінням. При цьому кожен метр площі балкона використовується по максимуму без обмежень. На підвіконня можна поставити горщики для квітів, не боячись перекинути їх при відкритті стулок.

 Можливість застосування в 100% випадків.

 Легкість і гнучкість алюмінію робить його незамінним для скління балконів складних конфігурацій, а також лоджій з недостатньо міцними парапетами. Засклення в кілька разів легше традиційного скління ПВХ, що істотно для балконів з невеликим допустимим навантаженням і виносом. Легкість системи (вага профілю, для стандартного отвору, однієї стулки 16кг.)

Елегантний зовнішній вигляд , відмінна прозорість (збільшення площі світлопрозорої частини конструкції на 10-12% у порівнянні з ПВХ профілем.) Завдяки застосуванню вузьких, але міцних алюмінієвих профілів, скління за допомогою розсувної системи має стильний зовнішній вигляд і пропускає на балкон максимум сонця.

 Міцність і довговічність, стійкість до атмосферних впливів .

Конструкція системи складається з каркаса пресованих профілів (монтажна ширина розсувних рам 60мм.-90мм. Глухих та фрамуг 40мм- 60мм.). Профіль, виготовлений із сплаву алюмінію 6063( UNE 38 . 337), може бути анодований методом анодного окислення або пофарбований методом електростатичного напилення в білий колір RAL 9016 (можливе покриття профілю в любий колір по шкалі RAL). За бажанням замовника скло можна затонувати захисними плівками. Допускається встановлення як одинарного скла, так і склопакету діаметром 16мм. Можливість встановлення склопакету, як правило, не використовується, оскільки цей профіль є холодним і встановлення склопакету недоцільне.

 

За допомогою системи роликів (на кожну стулку встановлюється по два ролика, які витримують навантаження 50 кг.) стулки плавно переміщуються по направляючих вправо-вліво, відкриваючи від 33 до 67% площі скління.

 Відкриттю балкона ззовні перешкоджає надійне блокування закритих стулок замком-клямкою (що має велике значення при монтажі конструкцій на перших поверхах).

 Різні варіанти конструкцій, зібраних з профілів, можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників і з’єднувачів. Наприклад, можливо здійснити перехід від розсувної до глухої конструкції збоку, а також до глухої рами зверху чи знизу.

 Передбачено встановлення анти-москітної сітки на балконі та лоджії.

Кількість стулок у конструкції може змінюватись в залежності від ширини і висоти необхідного скління. Їх висота і ширина підбирається з урахуванням вітрових навантажень, що діють на конструкцію в районі використання у відповідності з СН і П 2.01.07-85 навантаження і впливу.

 В одній рамі можливе виконання від 2-ох до 6-ти рухомих стулок (на схемі показані можливі варіанти розсувних вікон).

Можливість виготовлення широких стулок (максимум до 1250мм.) на вузькому балконі, де відсутній радіус для відкривних, класичних балконних рам з пвх.

 За рахунок фетрового ущільнення, яке знаходиться по периметру кожної стулки, забезпечується плотніше прилягання вікон в системі, перешкоджається пряме попаданнє пилу і вологи в приміщення балкону.

Підведем підсумок основних переваг, технічно-конструктивних і естетичних можливостей розсувної системи Provedal:

чудова стійкість до ультрафіолетового проміння і атмосферних опадів;

розсувні стулки економлять простір;

рухомі частини тихо, плавно пересуваються;

термін служби від 20 років;

відмінна якість покраски зберігається на весь термін використання;

висока міцність при невеликій вазі;

стійкість до змін температури від -50° до +50°;

високі показники екологічності;

поліроване скло в спеціальному еластичному ущільнювачі захищає від шуму, вологи, вітру та пилу;

порошкова покраска профіля в любий колір по шкалі RAL;

звукоізоляція 20-27дб.;

для виготовлення фурнітури використовується виключно нержавіюча сталь;

доступна ціна при чудових експлуатаційних якостях;

засклення балконів різних форм із різними кутами поворота секцій;

Зазначим, що у зв’язку з високою теплопровідністю холодного алюмінієвого профілю і одинарного скла 4мм. температура на заскленому балконі чи лоджії порівняно з вулицею буде вища приблизно на 2-5°С.

Засклення балконів та лоджій алюмінієвими розсувними конструкціями - це безпрограшний варіант, тим паче, якщо йдеться мова про алюмінієві системи Provedal.

Такі розсувні балконні рами мають гарантію надійності, якості, оправдають всі Ваші очікування, будуть служити Вам довгі роки.

 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk