Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Фурнітура для дверей

Фурнітура для дверей
Як відомо , фурнітура для дверей умовно ділиться на фурнітуру для вхідних дверей - до неї відносяться дверні ручки , декоративні накладки і броньовані накладки , і фурнітуру для міжкімнатних дверей - ручки дверні , і ті ж накладки.
Зупинимося детальніше на такій деталі фурнітури як дверні ручки. На сьогоднішній день найбільш поширеними матеріалами , з яких зазвичай виготовляються ручки для дверей , є: сплав цинку , алюмінію і міді , так званий сплав ЦАМ , алюміній , латунь , силумін , а так само нержавіюча сталь. Всі ці матеріали добре зарекомендували себе і відрізняються високою надійністю , а їх кінцева вартість залежить в основному від застосовуваних способів обробки . Найдорожчими є дверні ручки з латуні , а найдешевшими - ручки з силуміну і алюмінію. Але не тільки ціна повинна цікавити , якщо ви збираєтеся купити дверні ручки.
Вибираємо дверні ручки
Підбираючи конкретну дверну ручку , слід заздалегідь вибрати і замок. Різновид даного типу ручок - це поворотні ручки на розетці або ручки на планці . Для замку з роликовою засувкою або з засувом , найбільш оптимальним рішенням стане найпростіша стаціонарна ручка. Вона не натискається , не повертається - її потрібно просто потягнути.
У цілому ж вибирати якісь певні ручки, потрібно керуватись конкретними потребами і давати чітких рекомендацій на цей рахунок не можна. Але в кожному разі перед установкою дверей обов'язково проконсультуйтеся в магазині у фахівців , а перед самим монтажем розпитайте майстрів , щоб знати , чого чекати від новенької ручки. Справа в тому , що часто виникає ситуація , коли дверні ручки відразу не працюють правильно і тут потрібно зрозуміти , чи то дверна фурнітура вам попалася неякісна , чи то це просто була неякісна установка . Купити дверні ручки різних видів можна у нас - асортимент настільки широкий, що без покупки ви точно не залишитеся .
 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk