Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Балкон чи лоджія?

Балкон або лоджія? Що вибрати? Адже, по суті справи, і балкон, і лоджія використовуються для одного і того ж, виконують однакові функції, і відрізняються лише конструкцією.
Балкон - майданчик з поручнями, укріплений на балках, що виходять із стіни. Зазвичай балкони захищаються перилами.
Лоджія - майданчик, як правило, вбудований в стіну, і загороджений із трьох сторін (або з двох при кутовому розташуванні). Має обмежену глибину. Може мати покриття і бути заскленим. Скління вмонтовується у парапет або вже безпосередньо на нижню плиту лоджії, залежно від можливостей конструкції і бажання господаря.
У нас, в Україні, лоджії і балкони вельми популярні. Навіть якщо вони дуже маленькі, головне "щоб були". Багато хто склить балкони і лоджії, тим самим створюючи затишне і комфортне продовження житлоплощі. До того ж, скління не пропускає холоду і робить приміщення комфортним, а також захищає від вуличного шуму.
Найчастіше рами виконані з дерева. Вони слабко захищають від холоду, мають слабкий захист від вологи і сонця, здатні лише трохи зменшити вуличний шум і підвищити температуру в приміщення всього на 2-3 градуси. Такі рами вимагають певного догляду (фарбування, просочення) і оновлення. І при всьому цьому, дерев'яні рами деформуються з часом, а також вбирають вологу.
Інша справа – рами з пластика, взагалі, не вимагають жодного догляду. Вони захищають від морозу, вітру, вологи, не схильні до руйнувань при взаємодії з вологою і сонячними променями. Термін їх експлуатації - більше 40 років.
Найкращий варіант - це металопластикові вікна, які не вимагають догляду, і краще всього ізолюють від шуму, і не пропускають холод.
Практично ідеальним захистом від шуму і холоду вважаються рами з ПВХ профілю із склопакетами. Дуже важливим моментом є вимір, підбір комплектуючих і монтаж конструкції, дуже багато що залежить від професіоналізму фахівців.
Стіни такого балкона або лоджії, як правило, обшивають утепленою ваґонкою або пластиковими панелями. Утеплення є обов'язковим, інакше можливе випадання конденсату на склі.

Балкон виглядає ефектно, якщо обшивка виконана пластиковою ваґонкою (ширина 10 см) або пластиковими панелями (25 см). Пластикова ваґонка вельми практична і не вимагає педантичного догляду (фарбування), її необхідно лише протирати. Поверхня не втрачає свої якості ні з часом, ні від дії вологи і сонячних променів. Пластикові панелі ширші за ваґонку, що дозволяє зменшити кількість стиків і прискорити роботу. До того ж, пластик дозволяє здійснити обшивку приміщення у різноманітній кольоровій гамі.
Зараз засклені лоджії і балкони, завдяки новим матеріалам обробки, стають додатковою площею, яку Ви зможете експлуатувати і отримувати від цього задоволення.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk