Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Вхідні двері

Мій будинок - моя фортеця, а ключ до успіху безпеки будь-якого будинку - вхідні двері. 

Сучасні вхідні двері мають міцну конструкцію, високий рівень захисту від злому, відмінною звуко- і термоізоляцією. Вони надійно захищають приміщення від проникнення недоброзичливців, пожежі або розгулу стихії. 

Тому придбаючи двері, зокрема вхідні, ви отримуєте не лише захист вашого житла від непрошених гостей. Сучасні вхідні двері захищають від жари і холоду, протягу і шуму, зберігаючи тим самим затишок і комфорт у вашому будинку. А ще красиві вхідні двері можуть бути візитною карткою вашого магазину або офісу. 

Важко переоцінити роль вхідних дверей з точки зору охорони і безпеки власної будівлі. За статистикою біля сорока відсотків усіх квартирних зломів відбуваються саме через вхідні двері, рідше через вікна.  Саме тому поради щодо вибору вхідних дверей  даватимемо,  виходячи з міркувань безпеки, стійкості і надійності.

В якості вхідних дверей сьогодні найчастіше використовують металеві двері з МДФ накладками. На відміну від країн західної Європи і Америки саме цей вид дверей користується    найбільшою  популярністю, витісняючи дерев'яні двері,  як рудимент 90 -х років.  Розглянемо  детальніше металеві вхідні двері і інші пов'язані елементи, які можуть вливати на наш спокій. За засновницькими документами сталеві двері діляться на тринадцять класів стійкості. Основою такої кваліфікації є час витрачене зловмисником на злом дверей за умови використання їм елементарних інструментів і лому завдовжки від сімсот п'ятдесят сантиметрів. Слід зазначити, що відмінність в ціні між дверима різних класів складатиме від ста доларів. Тому не слід дотримуватися правила - чим вище клас, тим надійніше, тим мені більше підходить. Для житлових приміщень можна використати двері 1, 2, 3 і четвертого класів. Треба також помітити, що двері 4 класу куленепробивні. Порада перша - виріште для себе, на скільки ви оцінюєте майно, яке оберігається і залежно від цього вибирайте двері того або іншого класу.

Багато фірм-виробників виготовляють двері серійного виробництва. Як і усе серійне, такі двері комплектуються стандартними дверною фурнітурою, оббивкою з однотипними малюнками фрезерування. Такі двері не можуть враховувати особливостей дверного отвору замовника, його естетичних смаків. Тому друга порада, якщо ви бажаєте ексклюзивні двері - замовляйте "двері під замовлення", вибираючи усі елементи і контролюючи етапи виробництва власноручно. Якщо ж процес виробництва ви не в змозі проконтролювати, то процес установки дверей - просто необхідно. Адже установка дверей в такому ж ступені впливає на надійність як і самі двері, а виправити вже встановлені  двері буде не так легко.

Ми пропонуємо вхідні двері, як стандартні,так і  нестандартні (під індивідуальне замовлення клієнта). Нестандартні двері можуть бути із фрамугами зі склопакетом (простий, вітраж ), ковкою та решітками.

 

 

 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk