Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Китайські металеві двері

Китайські металеві двері – це вироби, які користуються великою популярністю у потенційних покупців дверей. І варто сказати, що металеві двері з Китаю не відрізняються високим рівнем надійності порівняно з нашими дверима. Оскільки вони продаються по дуже низьких цінах, то багато покупців закривають очі на брехню продавців. Але, щоб не бути голослівними обвинувачами, познайомимося ближче з китайськими дверима, порівняємо їх з середніми виробами вітчизняного виробництва. Чому не з якісними імпортними дверима – тому що на сьогоднішній день вітчизняні виробники випускають вироби на належному рівні якості.

Китайські двері можуть мати будь-яку марку і назву моделі, але випускаються вони всі по одному зразку, тільки в різних китайських селищах. Низька ціна металевих дверей не візьметься ні звідки. Китайські виробники прагнуть максимально понизити витрати на перевезення металевих дверей, саме тому конструкція їх дверей така легка. Китайці використовують в своїх дверях дуже тонкий метал – 0,5-0,8мм, по полотну листа відразу йде штампування. Зверху металеві двері покриваються полімером. У такому тонкому металі навіть замок не встановиш надійно. Його можна вирізати консервним ножем – замокв сам впаде Вам в руки. Мінімальною товщиною металевого листа дверного полотна для забезпечення безпеки є 2мм. Окрім цього, китайські металеві двері забезпечуються неякісними замками з непотрібними деталями, які не виконують ніяких функцій, а тільки відволікають увагу покупця. У якості тепло- і звукоізолятора використовується звичайний картон.

Від низької якості використовуваних матеріалів і замків, встановлених на китайські металеві двері, покликана відволікати яскрава і абсолютно зайва обробка: підсвічування дверних ручок, напилення пластика. При цьому показники безпеки у китайських дверей залишаються осторонь.

Китайські металеві двері можна купити за 50 доларів. Але, і якість Ви отримаєте відповідну. І в цю суму ще включені витрати на перевезення дверей, митницю, зберігання і так далі.

Подумайте самі, що Вам потрібніше – спокійний сон ночами або постійний неспокій за власне майно і життя своїх близьких? Китайські металеві двері нічними «гостями» розкриваються пачками – до 30 дверей в одному під'їзді. Пригадайте приказку – безкоштовний сир тільки в мишоловці. Повірте народній мудрості і зробіть власні висновки. 

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk