Телефонуйте: (03244) 3 93 27 (097) 011 43 33 з 9 00 до 18 00, сб.: з 9 00 до 14 30

Вхідні броньовані двері

Господарі , які піклуються про безпеку свого житла , будь то міська квартира або приватний будинок , знають , наскільки важливо купити і встановити броньовані вхідні двері. На сьогоднішній день ці вироби , безумовно , є самим надійним і сучасним засобом захисту від несанкціонованого проникнення. Установка вхідних дверей - це пункт номер один у списку заходів , що забезпечують безпеку житла.
Сучасні вхідні двері - це не просто масивний лист металу , що прикриває вхід в квартиру або будинок , як це було раніше. Сьогодні броньовані двері - це складна конструкція , яка дозволяє не тільки захистити будинок , але і зберегти в ньому тепло і тишу.
По суті , дверне полотно сучасної вхідних дверей являє собою багатошаровий «бутерброд» , в якому присутній і шар теплоізоляції , і гідробар'єр , і спеціальні гумові ущільнювачі по периметру. Завдяки таким елементам , вхідні двері сьогодні володіють високими тепло- і звукоізоляційні властивості і перешкоджають проникненню зайвої вологи всередину приміщення.
Не можна не згадати і про декоративні якостях вхідних дверей . Завдяки використанню сучасних матеріалів для обробки - МДФ -панелей , ПВХ- плівок , вхідні сталеві двері для квартир і приватних будинків перетворюються на справжні витвори дизайнерського мистецтва. Імітація різних порід дерева , будь-які відтінки і фактура , - все це сьогодні доступно дизайнерам вхідних дверей . В оформленні таких виробів використовуються елементи кування , вітражів , натуральної шкіри і інші види обробки. Важливо , що , навіть залишаючись на вулиці - під палючим сонцем і дощем , - вхідні двері залишаються гарними й служать безвідмовно протягом довгих років.
Крім того , вхідні двері дуже функціональні: конструкцію можна оснастити найсучаснішими пристроями додаткового захисту : замками , блокуючими двері по периметру , системами відеоспостереження , електронними замковими пристроями і т.п.
Отже , броньовані вхідні двері - це надійна і елегантна захист для дому і самий розумний вибір для практичних господарів.
Звертайтеся за покупкою вхідних броньованих дверей в компанію « Страж » !
Ви можете купити наші вхідні двері в Одесі , Києві , Львові , Миколаєві, Тернополі , Луганську, Харкові , Вінниці, Дніпропетровську , Хмельницькому . Ми гарантуємо краще співвідношення ціни і якості, європейський рівень сервісу та індивідуальний підхід.

Телефонуйте прямо зараз (03244) 3 93 27 (097) 011 4 333 (з 900 до 1800, сб.: з 900 до 1430)
Або ми передзвонимо вам

itfirmaet.dk