fbpx

Жалюзі та ролети

Компанія OLIS

види сонцезахисних систем

Жалюзі та ролети від компанії OLIS

У нас представлений надзвичайно широкий вибір жалюзі, ролетів та інших видів сонцезахисних систем, які здатні задовольнити побажання найвимогливіших замовників.

Ми виготовляємо під замовлення (будь-яких розмірів) та встановлюємо наступні види сонцезахисних систем:

  • Горизонтальні та вертикальні жалюзі
  • Тканинні ролети для вікон.
  • Ролети день-ніч.
  • Римські штори.
  • Штори плісе.
  • Панельні штори.

Детально

Вартість жалюзі, ролетів та інших сонцезахисних систем

від 220грн

Горизонтальні жалюзі можуть бути алюмінієві, дерев’яні, бамбукові. Це надійний та зручний варіант для захисту від сонця у повсякденному користуванні як вдома, так і в офісних приміщеннях.

від 500грн

Вертикальні жалюзі більш поширені в офісах, державних установах, комерційних організаціях та салонах. В домашніх умовах часто використовуються для облаштування балконів та панорамних вікон.

від 450грн./шт.

Ролети на вікна при необхідності можна згорнути в «рулон». Їх ще називають «рулонні штори», ролокасети, або «тканинні ролети».

від 700 грн./шт.

Особливу увагу привертають ролети день-ніч. Ця сонцезахисна система надзвичайно зручна, стильна та вишукана.

від 1200грн./шт.

Римські штори лягають елегантними широкими складками. Вони створять приємну затишну атмосферу та захистять від прямих сонячних променів.

від 2000грн

Штори пліссе – виканані у формі складок. Вони затребувані для облаштування вікон нестандартних розмірів чи форм. Легко прикрасять арочні, трикутні чи круглі вікна.

від 1830грн

Одним із сучасних рішень не лише для вікон, а й для візуального розділення приміщення на окремі зони стала панельна штора. Прекрасно підходять для сучасного інтер'єру.

Ціни на жалюзі та ролети

Все більшої популярності набирають тканинні ролети, ціна на які абсолютно себе оправдовує. Адже вони потребують мінімум вашої уваги, а їх вишуканість вражає. Так як і на ролети день-ніч, ціна залежить від виду тканини, розміру вікна, системи згортання та багатьох інших факторів.

Дещо дешевшими є звичайні жалюзі, ціна на які вже давно стабілізувалася на ринку. Це один з найпоширеніших та найекономніших варіантів сонцезахисних систем. Практичність та висока надійність робить їх використання недорогим та економічним.

Ціна на жалюзі та ролети в нашій компанії завжди залишиться однією з найкращих. Ми цінуємо довіру своїх замовників та пропонуємо широкий ряд послуг по встановленню та обслуговуванні жалюзів та ролетних систем.

Купити жалюзі

Купити жалюзі-ролети легко та просто з компанією «Оліс». У нас ви знайдете віконні жалюзі з пластику, ролети з тканини, пліссе, римські штори, дерев’яні жалюзі, ролокасети різних типів та багато інших сучасних систем захисту та декорування вікон.

Альтернативу шторам створили тканинні ролети, інтернет-магазин нашої компанії реалізує їх широкий ряд. Описані системи поєднують у собі практичність та домашній затишок. Вас вразить різноманітність доступних до замовлення тканин та кольорів.

Ми пропонуємо дану продукцію для облаштування:

  • Квартир та приватних будинків;
  • Кафе, ресторанів, салонів;
  • Офісів та комерційних приміщень.

У нас приємні ціни, професійний підхід та високі стандарти обслуговування покупців. Захистити свою домівку від яскравого світла й створити затишну атмосферу з нами легко та просто. Ви можете вибрати жалюзі онлайн не виходячи з дому чи офісу.

Заявка на дзвінок

×
Цікавитесь товаром?

Це наш новй сайт і ми ще встигли додати товари з цієї категорії, але з радістью відповімо на всі ваші запитання.
×
Що Вас цікавить?
×